Jesienne karty pracy – do druku

Jesienne karty pracy do druku z motywem jesiennych liści. Do wykonania zadań potrzebne będą kredki, farbki lub plastelina. Gotowi na jesienne prace plastyczne dla dzieci?

Jesienne karty pracy – do druku

Po jesiennym drzewie, które jako pierwsze pojawiło się w moim nowym cyklu #kreatywniezdzieckiem czas na jesienne karty pracy. Teraz kiedy na dworze pogoda jest coraz bardziej niepewna, wieczory stają się coraz dłuższe każdy kreatywny pomysł jak zająć na chwilę dziecko jest bardzo cenny.

Dziś mam dla Was 3 jesienne karty pracy, na których Wasze dzieci będą mogły pozaklejać dziurki plasteliną, dopasować odpowiednie kolory liści i znaleźć cienie jesiennych liści. Te wpisy sprawiają mi dużo radości, a przy okazji moje dziecko ma fajne zajęcia.

Jesienne karty pracy
Jesienne karty pracy do wyklejania
Jesienne karty pracy
Jesienne wyklejanki do druku
Jesienne karty pracy
Jesienne prace plastyczne

1. Jesienne karty pracy – liście wyklejanka

Na początek mam dla Was wyklejankę, czyli szablony liści z dziurkami, które jak twierdzi mój syn wygryzły robaczki. Trzeba naprawić te liście. Najlepiej pozaklejać je plasteliną. Oczywiście w odpowiednich kolorach. Można również je zamalować kredkami czy farbami.

Jesienne karty pracy - liście wyklejanka

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

2. Jesienne karty pracy – kolorowe liście

Kolorowanka z liśćmi, którą trzeba odpowiednio pomalować. Liście ułożone są według odpowiedniego wzoru. Dziecko musi odgadnąć wzór i pomalować liście w odpowiednich kolorach. Można użyć do tego kredek, farb, a nawet wykleić plasteliną.

Jesienne karty pracy - kolorowe liście

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

3. Jesienne karty pracy – cienie liści

Liście spadły z drzew i rzuciły swoje cienie. W tej karcie dzieci muszą połączyć odpowiednie liście z ich cieniami. Nie jest to takie proste, bo listki często są do siebie podobne.

Jesienne karty pracy - cienie liści

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich grafik?

– Grafiki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Grafiki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Grafiki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Jesienne karty pracy

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer medyczny leków do wydrukowania
Jesienne karty pracy – do druku