List do Świętego Mikołaja – do pobrania i wydruku

Dziś mam dla Ciebie list do Świętego Mikołaja do druku. Pobierz, wydrukuj i wyślij! Tak, żeby Mikołaj dał radę dostarczyć odpowiedni prezent!

Muszę Ci się do czegoś przyznać! Kiedyś z dystansem podchodziłam do sklepów wypchanych prezentami, świątecznymi zabawkami i ozdobami w listopadzie. Świąteczna gorączka ogarniała mnie zwykle na ostatnią chwilę. Zawsze był na to czas. Gdy byłam dzieckiem bardzo lubiłam święta i tą magiczną świąteczną atmosferę. Później święta to były po prostu święta. Teraz wszystko się zmieniło. Odkąd zostałam mamą nawet święta nabrały zupełnie innego charakteru.Mikołaju gdzie jesteś?

Mój syn miał się urodzić 6 grudnia. Wybrał jednak inny termin. Śmiejemy się, że nie chciał mieć urodzin w Mikołajki, bo mógłby wtedy dostać tylko 1 prezent! 🙂 A tak spryciarz postanowił wyjść z brzucha nieco wcześniej. W tym roku święta na pewno będą dla nas wyjątkowe. Żeby wyjątkowe były również prezenty warto pomóc nieco Świętemu Mikołajowi. Można np. podpowiedzieć mu nieco co chcielibyśmy otrzymać od Niego.

List do Świętego Mikołaja - do pobrania i wydruku
List do Świętego Mikołaja – do pobrania i wydruku

Dzieci listy piszą – do Mikołaja

Czy Twoje dziecko napisało już list do Świętego Mikołaja? Jeśli nie to warto już o nim pomyśleć. Ja mam dla Ciebie list do Mikołaja, który możesz wydrukować i wypisać razem z dzieckiem. Przygotowałam wersję dla chłopaka i dla dziewczyny. Tylko nie zapomnijcie później wysłać listu pod odpowiedni adres! 🙂

Mikołaj też pisze listy

Wiesz, że Mikołaj też pisze listy? I może napisać list specjalnie dla Twojego dziecka? Szczery uśmiech i bezcenna radość w oczach dziecka gwarantowana. Zerknij na spersonalizowane listy i wideo od samiutkiego Mikołaja. No dobra Elfy mu trochę też pomagają! 🙂 Chcesz żeby twoje dziecko dostało list od Mikołaja? Daj znać o tym Mikołajowi tutaj.

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

List do Świętego Mikołaja do druku

…dla chłopaka i dziewczyny

Podobają Ci się moje listy do Mkołaja? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤Sprawdź inne świąteczne inspiracje na moim blogu:

lub zobacz moje wszystkie pomysły na święta.

Zasady korzystanie z moich grafik są takie jak zwykle: Z moich darmowych grafik możesz korzystać tylko dla własnego użytku. Nie możecie ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych, albo modyfikować. Przekaż link do mojego bloga jeśli chcesz się z nimi podzielić z bliskimi. List do Świętego Mikołaja najlepiej drukować w rozmiarze A4!

Miłego dnia!

Klaudia

Leave a Reply

No Comments Yet.

Previous
Pieczone bataty – obiad, który robi się sam
List do Świętego Mikołaja – do pobrania i wydruku