List do Świętego Mikołaja - do pobrania i wydruku

List do Świętego Mikołaja – do pobrania i wydruku

Dziś mam dla Ciebie list do Świętego Mikołaja. Pobierz, wydrukuj i wyślij! Tak, żeby Mikołaj dał radę dostarczyć odpowiedni prezent!

Muszę Ci się do czegoś przyznać! Kiedyś z dystansem podchodziłam do sklepów wypchanych prezentami, świątecznymi zabawkami i ozdobami w listopadzie. Świąteczna gorączka ogarniała mnie zwykle na ostatnią chwilę. Zawsze był na to czas. Gdy byłam dzieckiem bardzo lubiłam święta i tą magiczną świąteczną atmosferę. Później święta to były po prostu święta. Teraz wszystko się zmieniło. Odkąd zostałam mamą nawet święta nabrały zupełnie innego charakteru.Mój syn miał się urodzić 6 grudnia. Wybrał jednak inny termin. Śmiejemy się, że nie chciał mieć urodzin w Mikołajki, bo mógłby wtedy dostać tylko 1 prezent! 🙂 A tak spryciarz postanowił wyjść z brzucha nieco wcześniej. W tym roku święta na pewno będą dla nas wyjątkowe. Żeby wyjątkowe były również prezenty warto pomóc nieco Świętemu Mikołajowi. Można np. podpowiedzieć mu nieco co chcielibyśmy otrzymać od Niego.

List do Świętego Mikołaja - do pobrania i wydruku

List do Świętego Mikołaja – do pobrania i wydruku

Czy Twoje dziecko napisało już list do Świętego Mikołaja? Jeśli nie to warto już o nim pomyśleć. Ja mam dla Ciebie list do Mikołaja, który możesz wydrukować i wypisać razem z dzieckiem. Przygotowałam wersję dla chłopaka i dla dziewczyny. Tylko nie zapomnijcie później wysłać listu pod odpowiedni adres! 🙂

Chcesz otrzymywać informację o świątecznych inspiracjach, grafikach i nowych darmowych plakatach? Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie lub dołącz do newslettera. Dzięki temu otrzymasz informację o nowych darmowych plakatach na moim blogu! 🙂

List do Świętego Mikołaja

…dla chłopaka i dziewczynySprawdź inne świąteczne inspiracje na moim blogu:

lub zobacz moje wszystkie pomysły na święta.

Zasady korzystanie z moich grafik są takie jak zwykle: Z moich darmowych grafik możesz korzystać tylko dla własnego użytku. Nie możecie ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych, albo modyfikować. Przekaż link do mojego bloga jeśli chcesz się z nimi podzielić z bliskimi. List do Świętego Mikołaja najlepiej drukować w rozmiarze A4!

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i uroczego niemowlaka. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Logo Header Menu