List do Świętego Mikołaja – do pobrania i wydruku

List do Świętego Mikołaja do druku. Pobierz, wydrukuj i wyślij! Tak, żeby Mikołaj dał radę dostarczyć odpowiedni prezent!

List do Świętego Mikołaja do druku

Muszę Ci się do czegoś przyznać! Kiedyś z dystansem podchodziłam do sklepów wypchanych prezentami, świątecznymi zabawkami i ozdobami w listopadzie. Świąteczna gorączka ogarniała mnie zwykle na ostatnią chwilę. Zawsze był na to czas. Gdy byłam dzieckiem bardzo lubiłam święta i tą magiczną świąteczną atmosferę. Później święta to były po prostu święta. Teraz wszystko się zmieniło. Odkąd zostałam mamą nawet święta nabrały zupełnie innego charakteru.

Mój syn miał się urodzić 6 grudnia. Wybrał jednak inny termin. Śmiejemy się, że nie chciał mieć urodzin w Mikołajki, bo mógłby wtedy dostać tylko 1 prezent! 🙂 A tak spryciarz postanowił wyjść z brzucha nieco wcześniej. W tym roku święta na pewno będą dla nas wyjątkowe. Żeby wyjątkowe były również prezenty warto pomóc nieco Świętemu Mikołajowi. Można np. podpowiedzieć mu nieco co chcielibyśmy otrzymać od Niego.

List do Świętego Mikołaja - do pobrania i wydruku
List do Świętego Mikołaja – do pobrania i wydruku

Dzieci listy piszą – do Mikołaja

Czy Twoje dziecko napisało już list do Świętego Mikołaja? Jeśli nie to warto już o nim pomyśleć. Ja mam dla Ciebie list do Mikołaja, który możesz wydrukować i wypisać razem z dzieckiem. Przygotowałam wersję dla chłopaka i dla dziewczyny. Tylko nie zapomnijcie później wysłać listu pod odpowiedni adres! 🙂

Mikołaj też listy pisze!

Chcesz w te Święta zaskoczyć swoje dziecko? Mam dla Ciebie wyjątkowy pomysł. Co byś powiedziała na to żeby w tym roku Mikołaj napisał list dla Twojego dziecka? W tym roku Mikołaj może również zaskoczyć Twoje dziecko listem napisanym specjalnie dla niego lub niezwykłym wideo od Mikołaja.

Odbierz niezwykły list od Mikołaja dla Twojego dziecka ->

List do Świętego Mikołaja – do druku

Podobają Ci się moje listy do Mkołaja? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Pobierz wakacyjne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Naucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wakacyjne wyklejanki, wakacyjne zadania do rozwiązywania, wakacje dla malucha, wakacyjna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Pieczone bataty – obiad, który robi się sam
List do Świętego Mikołaja – do pobrania i wydruku