Książkożercy – 2 nowości w serii do nauki czytania

Książkożercy serii książek do nauki czytania chyba nie muszę Wam już przedstawiać. To nasza ulubiona seria, która pomaga dzieciom w nauce czytania. W serii znajdziecie 3 poziomy trudności – od najłatwiejszego A, po średniozaawansowany B i najtrudniejszy C.

Z każdym kolejnym poziomem dzieci znajdą w tych książkach do nauki czytania coraz więcej tekstu, trudniejsze słownictwo i bardziej złożone zdania. Ta seria wprowadza dzieci w świat liter, słów i zdań. W środku znajdziecie pełne humoru historie. Kolorowe ilustracje pomagają dzieciom zrozumieć czytany test. W każdej książce znajdziecie również pytania, które sprawdzają umiejętność czytania ze zrozumieniem, ale także naklejki, które lubi chyba każde dziecko.

Sprawdźcie moje poprzednie wpisy, w których znajdziecie różne książki z tej serii:

W serii regularnie pojawiają się nowe tytułu. Dziś mam dla Was właśnie 2 nowości: Skarb na dnie oceanu i Wielka wyprawa manula Magellana.

Książkożercy – Skarb na dnie oceanu

Poziom A – dla książkogryzaków

Bohaterem tej książki jest Gufik – mała rozdymka, która mieszka na dnie oceanu. Nagle do oceanu wpada bidon i nurkujący nurek, który próbuje ją złapać. Czy uda jej się ocalić swój dom?

Możesz kupić tutaj.

Książkożercy – Wielka wyprawa manula Magellana

Poziom B – dla książkołasuchów

W poznańskim Zoo rodzą się niezwykłe koty: manule stepowe. To wielkie wydarzenie dla całego miasta. Jeden z nich postanawia iść własną drogą i znika z wybiegu. Sprawdźcie jak mu się to udało i jak poradził sobie na ulicach miasta.

Możesz kupić tutaj.

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z wydawnictwem Wilga.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 komentarz
  • Homere
    17 marca 2022

    U nas hitem są głównie książki Amberka (Kto się boi lisa, Cii… Cichutko, Odwagi zajączku, Najdzielniejsza Mała Min, Ośmiornica na dachu, cała seria od Katy Hudson, czyli Za dużo marchewek, Najdoskonalszy tort urodzinowy itd.) oraz książki Rachel Bright i Jima Fielda, czyli O Wilku, który się zgubił, Wiewiórki, które nie chciały się dzielić itd.
    Jest tam stosunkowo mało tekstu, są za to przepiękne ilustracje.

Poprzedni
CynkoKrem®- nie tylko dla niemowlaka z pieluchą!
Książkożercy – 2 nowości w serii do nauki czytania