Mały smok i emocji tłok – bajka dźwiękowa o emocjach

Mały smok i emocji tłok to wyjątkowa książka o emocjach dla dzieci. Odkryj niezwykłą bajkę dźwiękową o emocjach, której bohaterem jest mały smok!

Mały smok i emocji tłok

Mały smok i emocji tłok to wyjątkowa książka o małym smoku, którego przytłaczają emocje. Mały smok bardzo przeżywa wszystkie swoje emocje bardzo mocno. Gdy jest radosny to aż tryska szczęściem, gdy jest zły to aż wybucha złością. Trudno mu zapanować nad swoimi emocjami. Jego mama próbuje mu w tym pomóc i wysyła smoczka na zajęcia jogi, na których ma nauczyć się jak zapanować nad swoimi emocjami. Na zajęciach odkrywa, że każdy z nas nie raz bywa przytłoczony swoimi emocjami i tym co czuje w środku. Ważne jest to żeby próbować sobie z nimi radzić i szukać sposobu na ich odreagowanie.

Bajka dźwiękowa o emocjach!

Dużym atutem i dodatkową atrakcją książki są elementy dźwiękowe, które dodatkowo pokazują jak smoczek się cieszy, wzrusza czy złości. Bardzo pomysłowa książka, która pokazuje, ze nie tylko dzieci mają czasami problem z zapanowaniem nad złością i innymi swoimi emocjami!

☛ Książkę możesz kupić: na Ceneo, na Allegro, w księgarni Tania Książka

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z Harperkids. Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Co czytam dzieciom? 10 nowości do czytania!
Mały smok i emocji tłok – bajka dźwiękowa o emocjach