Pizazz – książki o superbohaterce dla dzieci!

Przychodzę dziś do Was z nową serią. Poznajcie Pizazz superbohaterkę, która dorasta, pochodzi z rodziny superbohaterów, ale wiele rzeczy jak to u nastolatek jej się nie podoba!

Poznajcie Pizazz!

Bardzo jej się nie podoba jej imię. Jej super moc, którą ma od urodzenia i której nie może się pozbyć. Tak samo jej superbohaterski strój. Nie jest nim zachwycona, ale musi go nosić. Czy jej się to podoba czy nie musi brać udział w misjach ratunkowych nawet jeśli przez to musi przerwać najlepszą zabawę. Lubi pomagać innym, ale nie koniecznie jest zadowolona z tego, że przez nie jest zmęczona i niewyspana.

Nowa seria o nastoletniej superbohaterce

Seria jest idealna dla dzieci około 9-14 roku życia. Znajdziecie w niej mnóstwo humoru i zabawnych sytuacji. Z drugiej strony porusza już nieco trudniejsze tematy związane z dorastaniem i akceptacją siebie. Utrzymana jest w lekko komiksowej formie. Tekst miesza się z zaskakującymi ilustracjami. Każda strona wygląda zupełnie inaczej. Mimo, że okładki przyciągają kolorami to w środku znajdziecie czarno-białą kolorystykę.

Pizazz – Nie jest łatwo być super!

W pierwszej części poznacie lepiej naszą superbohaterkę. Pizazz często marzy o tym by być zwyczajną dziewczyną. Taką jak dzieci w nowej szkole do której właśnie trafiła! Wiele rzeczy jej nie pasuje, na wiele przewraca wymownie oczami. W tych wszystkich narzekaniach pojawia się promyk nadziei. Podczas jednej z akcji ratunkowych dziewczynka poznaje Różę z którą się zaprzyjaźnia.

Pizazz kontra Super-Dżett

W drugiej części poznacie kolejne przygody Pizazz. Do jej klasy dołącza nowa koleżanka, która też jest superbohaterką. Wszyscy w klasie od razu polubili Dżett, bo jest ona superfajna i superpopularna. Niestety jedna z koleżanek twierdzi, że w klasie nie może być dwóch superbohaterek i urządza superpojedynek! Jak to się skończy?

Miłego czytania!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z Wilga. Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 komentarz
  • Adrian
    8 grudnia 2023

    Kurcze, całkiem ciekawa propozycja. Moja młoda teraz wchodzi w okres bycia “nastolatką” i powiem Ci szczerze, że każda pomoc się przydaje…

Poprzedni
Świąteczne książki dla dzieci – 5 nowości
Pizazz – książki o superbohaterce dla dzieci!