Mata z ulicami dla resoraków

Mata z ulicami do zabawy autkami. Fajna mata do zabawy resorakami idealna dla każdego małego fana resoraków.

Mata z ulicami do zabawy autkami

Jestem mamą dwóch chłopców i wierzcie mi, że przerabiałam już chyba wszystko zabawy resorakami. Resoraki to u nas takie zabawki, do których moi chłopcy bardzo często wracają. Bawią się nimi na różne sposoby. Tworzą dla nich własne drogi z kocyków i poduszek, książek czy papierowych tub. Większość kartonów, które przychodzą do mnie zostaje zmienione na parkingi dla resoraków albo kartonowe miasta.

Mieliśmy już dywan z ulicami, z którego ze względu na alergię u Filipa musieliśmy zrezygnować. Mamy piankową matę z ulicami, jednak po czasie od intensywnej jazdy zaczęły się w niej tworzyć dziury, a sama mata po złożeniu zajmuje dużo miejsca. Sprawdzała się u nas super, gdy Igor był malutki i wtedy była praktycznie cały czas rozłożona. Tym razem postawiłam więc ma składaną matę z ulicami, która ma 3 zalety: jest lekka, zajmuje mało miejsca i można są łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Ma drogi, parkingi, czyli wszystko to czego małym fanom resoraków potrzeba do zabawy.

Mata z ulicami Viking Toys

Nasza mata z ulicami to fajny pomysł na prezent dla każdego małego fana resoraków. W zestawie znajdziecie matę i dwa małe autka. Na macie są drogi, parkingi i rondo. Można ją łączyć z innymi matami z tej serii tworząc wielkie miasto dla autek. Są maty z lotniskiem, portem, a nawet wsią. Sama mata ma jeszcze jedną dużą zaletę: można ją złożyć w pudełko, do którego dziecko może schować swoją kolekcję samochodzików, albo część, bo samochodziki moich chłopców zajmują 3 pudła.

Matę z ulicami Viking Toys możecie kupić tutaj. Z matą możesz połączyć również matę: wiejską, z lotniskiem, z portem.

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Matematyczne choinki – świąteczna zabawa dla dzieci
Mata z ulicami dla resoraków