Fajna gra dla malucha, który lubi układać puzzle!

Gra edukacyjna dla malucha, który lubi układać puzzle. Logiczna gra dla dzieci, która uczy i bawi!

Kapitan Nauka Logika – Fajna gra dla malucha

Mój starszy syn od małego był wielkim fanem puzzli i układanek. Uwielbiał je w każdej możliwej formie. Trudno było go od nich odciągnąć. Radził sobie świetnie z puzzlami dla dużo starszych dzieci, ale przede wszystkim lubił to. Młodszy jest zupełnie inny niż brat. Gdy był mały puzzle i układanki były ostatnią rzeczą po którą sięgał. Z czasem zaczęło się to powoli zmieniać. Nigdy nie miałam parcia na to, żeby puzzle układał w jakich ilościach i tempie jak jego starszy brat. Wiedział, w której półce są i sam w końcu zaczął po nie sięgać. Teraz coraz bardziej lubi układać puzzle i układanki.

Niektóre puzzle lubi bardziej inne mniej. Ja staram się pokazywać mu co jakiś czas coś nowego. Wiecie, że od wielu lat uwielbiam Kapitana Naukę, dlatego co jakiś czas pojawiają się u nas kapitańskie nowości. Tym razem dla Igora wybrałam grę. Grę logiczną w formie puzzli, która jest nie tylko fajną układanka, ale również uczy maluchy logicznego myślenia.

Gra edukacyjna dla malucha!

W grze znajdziecie 4 okrągłe 6 elementowe dwustronne układanki. Z jednej strony dzieci mogą zobaczyć 4 pory roku, a z drugiej poznać podwodny świat, albo sprawdzić jak mieszkają mrówki. Oprócz okrągłych układanek, w pudełku znajdziecie również 8 układanek składających się z 2 lub 3 elementów. Znajdziecie na nich przeciwieństwa i logiczne zestawienia. Aby połączyć elementy trzeba pomyśleć co je łączy lub dzieli. Szybkiego króliczka łączymy z wolnym ślimakiem, a pszczółkę, z plastrem miodu i miodkiem w słoiku. Bardzo fajny pomysł na zabawę nie tylko na długie zimowe wieczory!

Grę Logika możecie kupić tutaj.

Kapitan Nauka Logika - Fajna gra dla malucha
Kapitan Nauka Logika - Fajna gra dla malucha
Kapitan Nauka Logika - Fajna gra dla malucha
Kapitan Nauka Logika - Fajna gra dla malucha
Kapitan Nauka Logika - Fajna gra dla malucha

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy

Poprzedni
To ciekawe! Książki dla ciekawskich maluchów, które ciągle o coś pytają!
Fajna gra dla malucha, który lubi układać puzzle!

Zaplanuj 2023Kalendarze i planery 2023 do druku

Pobierz i wydrukuj miesięczne planery i kalendarze na cały rok 2023!