Matematyczne choinki – świąteczna zabawa dla dzieci

Matematyczne choinki to świąteczna zabawa dla dzieci, która poprzez zabawę uczy liczenia. Pobierz i wydrukuj świąteczne choinki!

Matematyczne choinki dla dzieci

W domach pachnie już świątecznymi piernikami i świątecznymi przygotowaniami. W domach pojawiły się pachnące choinki i świąteczne dekoracje. Mimo, że te te Święta będą dla wielu z nas inne niż zwykle to tylko od nas zależy czy będą tak magiczne jak zawsze. My te Święta pierwszy raz spędzimy sami, ale nie samotnie. Nie będą to tak rodzinne Święta jak zawsze, ale nie oznacza to, że muszą być gorsze. Będą fajne, magiczne i radosne.

Świąteczne ozdoby dla dzieci, czyli zrób to na Święta

W tym roku pokazałam Wam kilka pomysłów na świąteczne ozdoby, które możecie zrobić z dziećmi. Razem robiliśmy choinkę z pomponów i dziś mam dla Was kolejny pomysł na świąteczną zabawę z pomponami.

Przygotowałam dla Was matematyczną zabawę z choinkami w roli głównej. Mam dla Was dla plansze ze świątecznymi choinkami. Cała zabawa poleca na ozdobieniu choinek. Możecie to zrobić za pomocą pomponów, guzików czy kulek z bibuły. Na każdej choince należy umieścić tyle ozdób ile wskazuje liczba na choinkowej gwiazdce. Z tą prostą zabawą dzieci mogą kreatywnie spędzić przedświąteczny czas, ale także ćwiczyć liczenie!

Zaskocz swoje dziecko niezwykłym listem od Mikołaja

Chcesz w te Święta zaskoczyć swoje dziecko? Mam dla Ciebie wyjątkowy pomysł. Co byś powiedziała na to żeby w tym roku Mikołaj napisał list dla Twojego dziecka? W tym roku Mikołaj może również zaskoczyć Twoje dziecko listem napisanym specjalnie dla niego lub niezwykłym wideo od Mikołaja.

Odbierz niezwykły list od Mikołaja dla Twojego dziecka ->

Matematyczne choinki – Świąteczna zabawa do druku

Matematyczne choinki - Świąteczna zabawa do druku
Matematyczne choinki – Świąteczna zabawa do druku

Podobają Ci się moje świąteczne pomysły na ozdoby? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich świątecznych kart pracy?

– Świąteczne choinki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Świąteczne choinki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i umieszczone w folderze skompresowanym .zip. Przed ich wydrukiem musisz je rozpakować do klasycznego folderu.

– Świąteczne choinki udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer styczeń 2021 – do druku za darmo
Matematyczne choinki – świąteczna zabawa dla dzieci