Największy tor kulkowy jaki mamy w domu!

Wiecie, że razem z moimi chłopcami uwielbiamy tory kulkowe. Kulodromów mamy sporo i co jakiś czas pojawiają się u nas kolejne, bo wiele z nich można ze sobą wzajemnie łączyć i rozbudowywać o kolejne zestawy. Dzięki temu można zbudować naprawdę ogromne konstrukcje, które robią wrażenie.

Wielki tor kulkowy!

Dźwięk spadających kuleczek niezwykle relaksuje – oczywiście wtedy, kiedy nie zagłuszają go moje dzieci 🙂 Całą rodziną lubimy tworzyć różne konstrukcje dla kulek. To taka zabawka, która jest dla każdego dziecka – malucha i starszaka. Prosty tor można zbudować już z kilku elementów i maluch ma przy tym sporo radości, że udało mu się zbudować samodzielnie jego własny tor. Pokazywałam wam ostatnio tor kulkowy z dużymi kulami, w którym można prowadzić kulkowe wyścigi. Dziś mam dla Was nasz największy kulodorom, który również można połączyć z kulodromem, który pokazywałam Wam już w tym wpisie. Teraz możemy zabudować nim pół pokoju. Powiem Wam, że to świetna zabawa, ale też trzeba przy tym trochę pomyśleć, żeby kuleczki sensownie toczyły się po całej konstrukcji!

Poznajcie tor kulkowy Migoga Maxi

Ten tor kulkowy Migoga Maxi robi naprawdę duże wrażenie. Składa się aż z 213 elementów. Dzieci mogą układać go według schematów pokazanych na instrukcji lub budować z niego swoje własne tory. Elementy są wykonane z giętkiego i niełamliwego plastiku. I co jest ważne łatwo można je ze sobą połączyć i rozłączyć, a nie w każdym torze jest to takie oczywiste, bo mamy takie kulodromy, w których łącznie poszczególnych elementów wymaga dużej precyzji i siły, więc dzieci nie są ich w stanie samodzielnie ułożyć. Z tym kulodromem radzi sobie nawet mój trzylatek. Duża liczba różnych elementów takich jak zjeżdżalnie, mosty, kolumny, kołowrotki, spirale i kominy, które mogą być łączone na różne sposoby sprawia, że to ciekawa i kreatywna zabawa, która rozwija zdolności manualne i kreatywność. To fajny pomysł na prezent dla dziecka, ale też na zabawkę, która nie będzie kurzyć się na półce.

To kulkowy Migoga Maxi możesz kupić tutaj.

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze
 • haha
  26 lipca 2021

  super pozdrawiam

 • Magda
  29 września 2021

  Mój Maciuś uwielbia się takimi torami bawić, w sumie to nie tylko on bo jego tata też poczuł cząsteczkę dziecka i bawią się razem.

Poprzedni
Co warto wiedzieć o 28. tygodniu ciąży?
Największy tor kulkowy jaki mamy w domu!