Tor kulkowy Migoga, czyli kreatywna zabawa na różne sposoby!

Tor kulkowy Migoga to kreatywna zabawka dla dzieci. Kulodrom, w którym znajdziesz 110 elementów!

Tor kulkowy Migoga

Lubię takie zabawki, którymi można bawić się na różne sposoby. Zabawki, które pobudzają kreatywność i uczą. Takimi zabawkami są u nas drewniane tory – chyba nigdy nie zbudowaliśmy ich dwa razy tak samo. Za każdym razem tworzymy z nich zupełnie nowe konstrukcje. Mamy kilka zestawów, więc moi chłopcy budują z nich ogromne tory dla pociągów i samochodów. Drugą taką zabawką są klocki. Można zbudować z nich robota, dom, czy parking. Można zrobić z nich wszystko. Klocki pobudzają dziecięcą wyobraźnie, bo to co zbudują zależy tylko od nich. Taką zabawką jest również kulodrom przy którym nie raz trzeba się nieźle nagłowić, aby powstała z niego konstrukcja po której kulki będą turlać się do celu.

Kreatywna zabawa z kulodromem!

Jednym z kulodromów, które mamy jest tor kulkowy Migoga. I chyba lubię go najbardziej ze wszystkim. W zestawie znajduje się 110 elementów, dzięki, którym można zbudować naprawdę duże konstrukcje. Same elementy łatwo się ze sobą łączy, a zbudowana konstrukcja jest stabilna i się nie rozwala. Elementy są bardzo różnorodne i można zbudować z nim bardzo ciekawe konstrukcje. Klocków jest dużo, ale przede wszystkim dobrze się trzymają i tworzą sztywną konstrukcję. Wierzcie mi, że nie zawsze tak jest, więc ten kulodrom bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

Zabawka, która pobudza wyobraźnie!

Kulodrom można zbudować na podstawie instrukcji. Można tworzyć również swoje konstrukcje, dlatego moje dzieci bardzo lubią się nią bawić. Proste konstrukcje potrafi stworzyć nawet mój dwulatek, który jest zachwycony turlającymi się po torze kuleczkami. Bardzo lubię kulodromy, bo to zabawki, które uczą logicznego myślenia i myślenia przestrzennego. Bardzo fajna jest wyrzutnia, z której pomocą możemy puścić jednocześnie nawet 8 kulek. Tor można rozbudować o kolejne zestawy, a także dołożyć jeszcze więcej kulek!

Tor kulkowy Migoga możecie kupić tutaj.

Tor kulkowy Migoga
Tor kulkowy Migoga
Tor kulkowy Migoga
Tor kulkowy Migoga
Tor kulkowy Migoga
Tor kulkowy Migoga
Tor kulkowy Migoga
Tor kulkowy Migoga
Tor kulkowy Migoga

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Jesienne karty pracy – 70 jesiennych zadań do druku
Tor kulkowy Migoga, czyli kreatywna zabawa na różne sposoby!