Plakat z modlitwą Do Ciebie Boże w 4 kolorach!

Plakat z modlitwą dla dzieci „Do Ciebie Boże rączki podnoszę…” dostępny w 4 kolorach!


Pokój dziecięcy można udekorować na wiele sposobów. Można wybrać kolorowe meble, namalować fajny wzór na ścianie, albo ożywić go dodatkami. Ja stawiam głównie na dodatki, bo dzięki nim szybko i łatwo można odmienić każdy pokój nie do poznania. Dodatki z mojego domu wędrują często po różnych pomieszczeniach i w każdym odnajdują swoje miejsce.

Dziś mam dla Ciebie nowe plakaty, które możesz pobrać za darmo, wydrukować i powiesić w pokoju Twojego dziecka. Są to plakaty z modlitwą Do Ciebie Boże rączki podnoszę! Darmowe plakaty przygotowałam w 4 kolorach. Tym razem plakat dostępny jest również w wersji czarno-białej (o którą często prosicie). Znacie modlitwę „Do Ciebie Boże rączki podnoszę”? To który plakat z tą modlitwą pojawi się w pokojach Waszych dzieci?Zasady korzystanie z darmowych plakatów są takie jak zawsze: Z moich darmowych grafik możesz korzystać tylko dla własnego użytku. Nie możecie ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych, albo modyfikować. Przekaż link do mojego bloga jeśli chcesz się z nimi podzielić z bliskimi. Plakaty najlepiej drukować w rozmiarze A4!

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach? Polub lecibocian na Faceebok’u lub Instagramie, a żadne nowości Cię nie ominą 🙂

Plakat z modlitwą Do Ciebie Boże
Plakat z modlitwą Do Ciebie Boże

Do Ciebie Boże – darmowy plakat

…w 4 kolorach!

Miłego dnia!

Klaudia

***

Cieszę się, że do mnie zaglądasz! Jeśli spodobały Ci się moje plakaty zostaw komentarz lub daj im lajka, dzięki temu trafi do większej liczby osób, a mi sprawisz dużo radości! Będzie mi bardzo miło jeśli zdecydujesz się zostać ze mną na dłużej!

Aby żaden wpis Cię nie ominął możesz dołączyć do mnie na Faceebooku lub obserwować na Instagramie. Poczuj się jak u siebie i odkrywaj ze mną jak fajnie być mamą!

Previous
Ciasteczka z kaszy manny
Plakat z modlitwą Do Ciebie Boże w 4 kolorach!