22 plakaty na święta do druku + 3 nowości

Plakaty na święta, czyli 22 świąteczne darmowe plakaty do wydrukowania. Pobierz świąteczne plakaty, wydrukuj i ozdób nimi swój dom na święta. Mam dla Ciebie 3 zupełnie nowe plakaty!

Plakaty na święta, aż 22 wzory!

Świąteczne grafiki mają w sobie to coś, że ma się ochotę ciągle je robić. Nie przeszkadza w tym zmęczenie, znudzone dzieci uwieszone do nogi. W tym roku zaszalałam na blogu ze świątecznymi wpisami. Chciałam pokazać Wam jak można odczarować kalendarz adwentowy. Pokazałam Wam, że nie musi mieć w sobie słodyczy, a może zachęcać dziecko czymś kreatywnym i niebanalnym.

Niezwykłe plakaty na święta

Dziś mam coś dla Ciebie. Coś dla mamy, żony, kobiety, bo która z nas nie lubi przystrajać domów na Święta. Która z nas potrafi powstrzymać się przed kupnem choć jednej małej świątecznej ozdóbki. Choć w domu mamy ich kilka ogromnych pudeł. Która z nas nie przestawia tych ozdób, przekłada, dokłada i przestawia.

To będą fajne święta

Ja z roku na roku podchodzę do tych Świąt zupełnie inaczej. Ogromnie się cieszę i doceniam to, że mam swoje miejsce, swój dom, w którym mogę te wszystkie ozdoby powyciągać. Jeszcze bardziej doceniam to, że mam dla kogo ten dom ozdobić. I choć widzę już oczyma wyobraźni jak moje świąteczne reniferki biegają razem z Igorem po całym naszym domu. To cieszę się ogromnie, że przed nami kolejne rodzinne Święta. Święta bez pracy, braku czasu i nerwów, że znów się czegoś nie zrobiło. Święta pełne radości, uśmiechów i pisku zachwytu podczas otwierania prezentów. I choć obawiam się trochę o los naszej choinki, której nasz mały kaskader amator lat 1 i pół może nie oszczędzić. To będą to wyjątkowe Święta. Wyjątkowe i rodzinne.

Coś dla Ciebie na święta!

A specjalnie dla Ciebie przygotowałam zestawienie wszystkich świątecznych plakatów, które pojawiły się na blogu w poprzednich latach. Są wśród nich perełki, które były zdecydowanymi faworytami. Mam również dla Ciebie 3 zupełnie nowe plakaty na święta, które mam nadzieję, że i w te Święta zagoszczą w Twoim domu. Pobierz, wydrukuj i ozdób nimi swój dom na Święta.

Plakaty na święta - darmowe do druku

Plakaty na święta, czyli świąteczne ozdoby

Na moim blogu w ciągu ostatnich kilka lat pojawiło się już kilka edycji plakatów na święta, aby łatwiej było je Wam odszukać zrobiłam dla Was małe świąteczne podsumowanie. Zerknijcie jakie świąteczne perełki pojawiły się w poprzednich latach. Myślę, że i wśród nich znajdziecie fajne plakaty na święta.

22 plakaty na święta do druku

Plakaty możesz znaleźć w poniższych wpisach.

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19

Plakaty na święta do druku
Plakaty na święta do druku
Plakaty na święta do druku
Plakaty na święta do druku
Plakaty na święta do druku
Plakaty na święta do druku

Plakaty na święta – 22 wzory do druku

Podobają Ci się moje plakaty na święta? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Plakat na święta z Ho ho

Pobieram do użytku prywatnego

Plakat na święta - Gwiazdki czas

Podobają Ci się moje plakaty na święta? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wakacyjne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Naucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wakacyjne wyklejanki, wakacyjne zadania do rozwiązywania, wakacje dla malucha, wakacyjna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich plakatów na święta?

– Plakaty na święta możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty na święta dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i umieszczone w folderze skompresowanym .zip. Przed ich wydrukiem musisz je rozpakować do klasycznego folderu.

– Plakaty na święta udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Plakaty na święta do druku

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Kto się kryje w lesie i w wodzie – książki dla dzieci w formie pop-up
22 plakaty na święta do druku + 3 nowości