Plakaty dla dziadka do druku

Plakaty dla dziadka do druku – 5 nowych wzorów

5 nowych wzorów plakatów dla dziadka. Wybierz plakat dla dziadka, pobierz, wydrukuj i podaruj dziadkowi w jej wyjątkowym dniu!

Po nowych plakatach dla babci, które pojawiły się w tamtym tygodniu. Przyszedł czas na plakaty dla dziadków. Spokojnie o dziadkach nie zapomniałam! I dla nich mam kilka plakatowych nowości!Plakaty dla dziadka do druku

Plakaty dla dziadka do druku

Plakaty dla dziadka do druku

Plakaty dla dziadka do druku

Za każdym razem, kiedy dodaję dla Was nowe plakaty mam swojego faworyta. W przypadku plakatów dla babci mój typ w ogóle się nie sprawdził, ale ogromnie się cieszę, że po raz kolejny tyle moich plakatów trafi do wyjątkowych babć i dziadków.

Fajnie, że podchodzicie do tego kreatywnie i często nie ograniczacie się tylko do wydrukowania plakatu, ale dajecie coś kreatywnego od siebie.

Dla dziadków przygotowałam również 5 nowych wzorów plakatów. Tak jak w tamtym roku zasypaliście mnie wiadomościami żeby stworzyć takie same plakaty zarówno dla babci jak i dziadków. I tak się stało, ale dorzuciłam coś od siebie. W końcu super dziadek też musi mieć swój plakat!

Koniecznie obserwujcie mnie na Instagramie i Facebooku żeby nic Was nie ominęło! Tu nas znajdziecie na Instagramie:

Leci bocian przyleci do Ciebie!

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach i wpisach? Polub lecibocian na Faceebok’u, obserwuj na Instagramie lub dołącz do newslettera.

Dzięki temu najszybciej dowiesz się o nowych wpisach, które pojawiają się na moim blogu i nie przegapisz żadnych moich kreatywnych pomysłów.

Plakaty dla dziadków – 5 wzorówJak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zobacz moje inne plakaty dla babci i dziadka:

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty do druku.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i uroczego niemowlaka. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Logo Header Menu