Plakaty dla dziadka do druku – 6 wzorów

Plakaty dla dziadka to doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia Dziadka. Pobierz darmowe plakaty dla dziadka i wydrukuj. 6 wzorów do pobrania!

Plakaty dla dziadka do druku – 6 wzorów


Święto wszystkich dziadków zbliża się wielkimi krokami. Kilka dni temu na blogu pojawiły się plakaty dla babci. Zasypaliście mnie wiadomościami, a co z dziadkami? Spokojnie o dziadkach nie zapomniałam.

Dzisiaj mam dla Was 6 plakatów dla dziadków. Jeśli nie macie jeszcze pomysłów na prezenty dla wyjątkowych dziadków to rozgrzejcie drukarki i drukujcie. Żeby było sprawiedliwie nie zapomnijcie również wydrukować plakatów dla babci. Za Waszą namową w najbliższych dniach pojawią się jeszcze plakaty wspólne dla babci i dziadka i plakat dla dziadków z miejscem na zdjęcie. Obserwujcie koniecznie!

Plakaty dla dziadka do druku

A jakie prezenty dostaną Wasi dziadkowie w tym roku? Podzielcie się pomysłami w komentarzach! Jak Ci się podobają moje wersje na plakaty dla dziadka? Mam nadzieję, że wywołają uśmiech na ustach niejednego dziadka! 🙂

Plakaty dla dziadka do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi i kreatywne grafiki? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobierz letnie i wakacyjne karty pracy!

Pobierz i wydrukuj letnie i wakacyjne karty pracy i baw się z dzieckiem kreatywnie. Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu tyle razy ile tego potrzebujesz. Mam dla Ciebie letnie zadania, letnią matematykę, lato dla malucha, a także letnie wyklejanki.


Lato karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku – dodaję tam linki do nowych wpisów i swoje przemyślenia,
  • dołącz do grupy Kreatywna Kwarantanna i poznaj pomysły na zabawę z dziećmi w domu

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię  skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych wpisów! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy

Poprzedni
Plakaty dla babci do druku – 6 wzorów
Plakaty dla dziadka do druku – 6 wzorów

Letnie zabawyWakacyjne karty pracy

Pobierz i wydrukuj wakacyjne zadania dla dzieci