Plakaty dla babci do druku

Plakaty dla babci do druku – 6 wzorów

Plakaty dla babci to doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia Babci. Pobierz darmowe plakaty dla babci i wydrukuj. 6 wzorów do pobrania!

Dzień Babci zbliża się wielkimi krokami. Dla mnie ten dzień nabrał zupełnie innego wymiaru dwa lata temu. Wtedy moja mama stała się nie tylko mamą, ale i babcią. Babcią, która utuli, zabawi, zabierze do siebie na wspólne szaleństwa. Babcią, na którą czeka przy drzwiach dwuletni wnuczek, który doczekać się babci nie może, a gdy już ją zobaczy rzuca się w ramiona i przytula. Babcią, z która spędza się czas zupełnie inaczej niż z mamą. Babcią, przy której nawet największy diabełek zamienia się w słodkiego aniołka. Fajnie mieć taką babcię.Ja co roku dla babć przygotowuje kalendarze ze zdjęciami. Wcześniej były to nasze rodzinne zdjęcia, a teraz królują w nich zdjęcia wnuków. To już pewnego rodzaju tradycja. Dziadkowie sami dopytują się o kalendarze i nie wyobrażają sobie, że mogłoby ich nie być. W tamtym roku stworzyłam dla Was 6 plakatów dla babci i dziadka. Były też 33 pomysły na prezenty dla babci i dziadka.

Plakaty dla babci do druku

Plakaty dla babci do druku

A dziś mam dla Was propozycję na plakaty dla babci, które możecie wydrukować i wręczyć babciom w dniu ich święta. Stworzyłam dla Was 6 różnych wzorów plakatów. Wśród moich plakatowych propozycji znajdziecie te bardziej klasyczne i te bardziej zabawne. Jest też jeden plakat, na którym możecie dokleić zdjęcia wnuków, wpisać imię lub dedykację. O dziadkach nie zapominam. Plakaty dla dziadków pojawią się w czwartek na blogu. Zaglądajcie koniecznie.

Jak Ci się podobają moje nowe plakaty dla babci? Mam nadzieję, że spodobają się wszystkim babciom! 🙂

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach i wpisach?
Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie lub dołącz do newslettera. Dzięki temu otrzymasz informację o nowych darmowych plakatach na leci bocian, które pojawiają się u mnie co najmniej raz w tygodniu! 🙂

Plakaty dla babci do druku

» Pobierz i wydrukuj «


Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty można drukować na domowej drukarce na różnych papierach. Nawet zwykłym typu “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Zobacz moje inne darmowe plakaty do druku:

Plakat z Alfabetem
6 plakatów dla dzieci
Plakat z misiem

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

Share on FacebookPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 3 latka i uroczego niemowlaka. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

3 komentarze

  1. Małgosia napisał(a):

    Fantastyczne plakaty, nie tylko te dla babci. Cieszę się, że do Ciebie trafiłam 🙂
    Pozdrawiam ciepło, Małgosia.

  2. Ilona napisał(a):

    Uratowałaś mnie przed weekendem 🙂
    Bardzo się cieszę, że trafiłam na Twoją stronę, bo poza tym, że wreszcie mam pomysł na coś dla dziadków mojej 1,5 rocznej córki, to dodatkowo dałaś mi masę inspiracji na mój nowy korytarz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Logo Header Menu