Plakaty dla babci do druku – 6 wzorów

Plakaty dla babci to doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia Babci. Pobierz darmowe plakaty dla babci i wydrukuj. 6 wzorów do pobrania!

Plakaty dla babci do druku – 6 wzorów

Dzień Babci zbliża się wielkimi krokami. Dla mnie ten dzień nabrał zupełnie innego wymiaru dwa lata temu. Wtedy moja mama stała się nie tylko mamą, ale i babcią. Babcią, która utuli, zabawi, zabierze do siebie na wspólne szaleństwa. Babcią, na którą czeka przy drzwiach dwuletni wnuczek, który doczekać się babci nie może, a gdy już ją zobaczy rzuca się w ramiona i przytula. Babcią, z która spędza się czas zupełnie inaczej niż z mamą. Babcią, przy której nawet największy diabełek zamienia się w słodkiego aniołka. Fajnie mieć taką babcię.

Ja co roku dla babć przygotowuje kalendarze ze zdjęciami. Wcześniej były to nasze rodzinne zdjęcia, a teraz królują w nich zdjęcia wnuków. To już pewnego rodzaju tradycja. Dziadkowie sami dopytują się o kalendarze i nie wyobrażają sobie, że mogłoby ich nie być. W tamtym roku stworzyłam dla Was 6 plakatów dla babci i dziadka. Były też 33 pomysły na prezenty dla babci i dziadka.

Plakaty dla babci do druku

Plakaty dla babci do druku

A dziś mam dla Was propozycję na plakaty dla babci, które możecie wydrukować i wręczyć babciom w dniu ich święta. Stworzyłam dla Was 6 różnych wzorów plakatów. Wśród moich plakatowych propozycji znajdziecie te bardziej klasyczne i te bardziej zabawne. Jest też jeden plakat, na którym możecie dokleić zdjęcia wnuków, wpisać imię lub dedykację. O dziadkach nie zapominam. Plakaty dla dziadków pojawią się w czwartek na blogu. Zaglądajcie koniecznie.

Jak Ci się podobają moje nowe plakaty dla babci? Mam nadzieję, że spodobają się wszystkim babciom! 🙂

Plakaty dla babci do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi i kreatywne grafiki? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤


Pobierz wakacyjne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Naucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wakacyjne wyklejanki, wakacyjne zadania do rozwiązywania, wakacje dla malucha, wakacyjna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 komentarze
 • Małgosia
  17 stycznia 2017

  Fantastyczne plakaty, nie tylko te dla babci. Cieszę się, że do Ciebie trafiłam 🙂
  Pozdrawiam ciepło, Małgosia.

 • Ilona
  17 stycznia 2017

  Uratowałaś mnie przed weekendem 🙂
  Bardzo się cieszę, że trafiłam na Twoją stronę, bo poza tym, że wreszcie mam pomysł na coś dla dziadków mojej 1,5 rocznej córki, to dodatkowo dałaś mi masę inspiracji na mój nowy korytarz 🙂

Poprzedni
Plakaty z modlitwą Mój ukochany Boże
Plakaty dla babci do druku – 6 wzorów