Plakaty z modlitwą za rodziców + tęczowa chmurka

Dwa pastelowe plakaty z modlitwą za rodziców i dodatkowy plakat z tęczową chmurką. Plakaty dostępne w 2-ch kolorach. Pobierz i wydrukuj!

Kiedy ponad 2,5 roku temu zostałam mamą moje życie bardzo się zmieniło. Chyba nie przesadzę jeśli napisze, że zmieniło się całkowicie. Pojawienie się malucha w naszym domu mocno namieszało w moim życiu. Wiele rzeczy kiedyś bardzo istotnych przestało mieć znaczenie.

Fajnie być mamą

Codziennie na nowo odkrywam, ze fajnie być mamą. Dziś mam przy sobie dużego chłopca, który codziennie zaskakuje mnie czymś nowym. Chłopca, który uwielbia swoje resoraki, godzinami układa puzzle i szaleje na podwórku. Chłopca, który przytula się do mnie, gdy nie widzi mnie 5 minut. Chłopca, który nie pozwala się długo wyspać, ale w ciągu dnia ładuje mnie pozytywną energią. Chłopca, który nie usiedzi w miejscu i którego wszędzie pełno. Fajnie być mamą. Tak po prostu.Modlitwa za rodziców

Dziś mam dla Was nowe plakaty. Plakaty z modlitwą za rodziców. Jeśli nie znacie tej modlitwy na pewno Wam się spodoba. Plakaty z modlitwą za rodziców przygotowałam dla Was w 2 kolorach: szaro-miętowym i szaro-różowym. Dodatkowo mam dla Was plakat z kolorową tęczową śpiącą chmurką.

Nowe plakaty z modlitwą

Jeśli chcecie wiedzieć wcześniej co pojawi się u mnie to zapraszam Was serdecznie na mojego Instagrama. Tam często wcześniej niż na blogu dziele się moimi pomysłami i pojawia się wiele zapowiedzi tego co będzie wkrótce na blogu. Będzie mi miło jeśli mnie zaobserwujecie! A jeśli dodajesz zdjęcia z moimi plakatami oznacz je hashtagiem #lecibocianpl – dzięki temu mogę je odnaleźć i skomentować. A tak poza tym jest mi bardzo miło, gdy widzę swoje plakaty w pokojach Waszych dzieci lub karty na zdjęciach ♥

Mam dla Ciebie ponad 200 darmowych plakatów do druku!

Zerknij również na inne darmowe plakaty dla dzieci, które możesz pobrać na blogu.

Plakaty z modlitwą za rodziców + tęczowa chmurka

Plakaty z modlitwą za rodziców – do druku

Podobają Ci się moje plakaty? Możesz je pobrać za darmo! To miłe, prawda? Mi będzie bardzo miło jeśli dołączysz do mnie na Instagramie i odkryjesz jeszcze więcej moich kreatywnych pomysłów ❤

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty można drukować na domowej drukarce na różnych papierach. Nawet zwykłym typu „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg – Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Miłego dnia!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni
Loteryjka Kapitan Nauka, czyli pierwsza gra dla najmłodszych
Plakaty z modlitwą za rodziców + tęczowa chmurka