Plakat z zimową chmurką w pastelowych kolorach

Plakat z zimową chmurką w pastelowych kolorach

Darmowy plakat z zimową chmurką w 3 pastelowych kolorach: różowym, miętowym i szarym!

Chyba jeszcze nigdy nie wyczekiwałam śniegu tak jak w tym roku. Wszystko przez mojego synka, a raczej dzięki niemu. To nie będzie jego pierwsza zima, ale po raz pierwszy będzie mógł się wyszaleć w śniegu. W tamtym roku robił jeszcze nieporadne kroki. Teraz to mała torpeda za którą ciężko nadążyć. Odkąd zamieszkaliśmy w domu mamy skrawek własnego ogródka, w którym możemy ulepić bałwana. To będzie fajna zima! Mam tylko nadzieję, że spadnie w tym sezonie trochę śniegu niż w ubiegłym roku!

Plakat z zimową chmurką - miętowy

Plakat z zimową chmurką – miętowy

Śniegu u nas nie za wiele, więc postanowiłam wprowadzić trochę zimowego klimatu do pokoju mojego dwulatka. Zrobiłam plakaty z zimową chmurką. Nieco nawiązują one do plakatów z kolorową chmurką, które znacie już z mojego bloga. Tym razem jak na zimową chmurkę przystało pada z niej wyczekiwany przez mojego synka śnieg. Plakat z zimową chmurką stworzyłam w 3 jasnych, pastelowych kolorach: różowym, miętowym i szarym. Może zimowa chmurka znajdzie miejsce w pokoju Twojego dziecka?Tym nieco zimowym plakaty zaczynam serię zimowo-świątecznych plakatów i inspiracji na blogu. Znajdziecie u mnie plakaty na święta z poprzednich lat, czy lubiane przez Was zawieszki na świąteczne prezenty, ale pojawi się też spora dawka świątecznych nowości. Jeśli macie jakieś świąteczne plakatowe życzenia to koniecznie piszcie w komentarzach! 🙂

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach i wpisach?
Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie lub dołącz do newslettera. Dzięki temu otrzymasz informację o nowych darmowych plakatach na leci bocian, które pojawiają się u mnie co najmniej raz w tygodniu! 🙂

★★★

Plakat z zimową chmurką do druku

» Pobierz i wydrukuj «

★★★
Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty można drukować na domowej drukarce na różnych papierach. Nawet zwykłym typu „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Zobacz moje inne darmowe plakaty do druku:

Plakat z Alfabetem
6 plakatów dla dzieci
Plakat z misiem

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

5 komentarzy

  1. Ale cudowności, jak zawsze 🙂

  2. KAROLINA pisze:

    Czy te plakaty w ydrukuje zwykła laserowa drukarka czy jak to robicir kupujecie kolorowe kartki proszę o pomoc 😉

  3. KAROLINA pisze:

    Nawet ten miętowy kolor wyjdzie

Dodaj komentarz