Planer do druku – kwiecień 2017

Planer do druku na kolejny miesiąc, czyli miesięczny planer do wydrukowania na kwiecień 2017 w wiosennej kolorystyce z miejscem na ważne notatki, listą zadań i Świętami!

To już! Już prawie przyszła. Tak, tak – ona. Wiosna! Czas zacząć wiosenne przygotowania, porządki i rozplanować sobie kwiecień. Za oknami już coraz cieplej. W ogrodzie zakwitły przebiśniegi i krokusy. Od razu mam większa motywację do działania, dlatego mój planer na kwiecień został już w dużym stopniu zapełniony.Powoli ogarnia mnie ogrodowe szaleństwo. Myślę o nowych roślinach, kwitnących jabłoniach i już nie umiem doczekać się jak większość dnia będziemy spędzać w ogrodzie. Wiosna to również dobry czas na ogarnięcie domu i akcję wiosenne porządki.

Planer do druku – kwiecień 2017

Planer do druku na kwiecień 2017 przygotowałam dla Was w zielonym wiosennym klimacie. Możecie go również pobrać w wersji czarno-białej. Wiem, że bardzo spodobał Wam się układ mojego planera, dlatego w wersji kwietniowej znowu znajdziecie przydatne miejsce na listę zadań, wydatki, czy ważne do zapamiętania rzeczy. Nie zabrakło również oznaczonych Świąt. A jako ciekawostkę napiszę Wam, że w kwietniu obchodzony jest Dzień Grafika. Planer na kolejny miesiąc pojawi się znowu w połowie przyszłego miesiąca.

Ja wybieram planer w kolorze zielonym. A Ty?

Planer do druku – kwiecień 2017

Chcesz otrzymywać informację o nowych planerach na kolejne miesiące, darmowych plakatach i wpisach?
Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie lub dołącz do newslettera.

Planer do druku – kwiecień 2017

» Pobierz i wydrukuj «


Zobacz również:

Kalendarz 2017 do druku na 12 miesięcy

Sprawdź również moje darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze
Poprzedni
Poznaj liczby z naklejkami, czyli zabawa i nauka
Planer do druku – kwiecień 2017