Planer listopad 2022 – do druku za darmo

Darmowy planer listopad 2022 do druku. Pobierz bezpłatny planer do wydrukowania na listopad 2022. Miesięczny planer z listą zadań i ważnymi celami na listopad! Wybierz swój planer i wydrukuj!

Planer listopad 2022 – do druku za darmo

Nie mogę uwierzyć, że już za kilka dni listopad. Pierwsze dwa miesiące nowego roku szkolnego to pasmo niekończących się chorób, zmian planów i stawania na rzęsach żeby pogodzić opiekę nad dziećmi z zawodowymi obowiązkami. Cieszę się, że nadchodzi listopad i mam nadzieję, że będzie on dla nas bardziej łaskawy! Listopad to dla mnie zawsze miesiąc intensywnej pracy. Wiem, że już czekacie na prezentowe inspiracje i szukacie pomysłów na kalendarze adwentowe. W tym roku jak co roku będę mieć dla Was dużo świątecznych inspiracji.

A tym czasem mam dla Was listopadowy planer! Mam nadzieję, że zaplanujecie z nim dobrze listopad!

Planer listopad 2022 – do druku za darmo
Planer listopad 2022 – do druku za darmo

Wydrukuj darmowy planer na listopad 2022

Przychodzę do Was już z 11 darmowym planerem w tym roku. To planer darmowy planer do druku na listopad 2022. Każdy darmowy planer będzie się pojawiać pod koniec poprzedzającego go miesiąca. Planera na grudzień możesz szukać na blogu pod koniec listopada

Tak jak w poprzednich latach w każdym z moich miesięcznych plannerów znajdziesz czytelny kalendarz, listę zadań i dużo miejsca na uporządkowanie domowych i zawodowych obowiązków. Wybierz kolor dla siebie, pobierz, wydrukuj i zaplanuj listopad!

Nowość! Pobierz planery na rok 2023!

Już są! Planery 2023 do samodzielnego druku! Mam dla Was planery 2023 do druku, z którymi zaplanujesz cały przyszły rok. W zestawach znajdziecie również planery na końcówkę roku 2022 (od września do grudnia), więc pobierające je możecie zacząć planowanie już dzisiaj!

W tym roku przygotowałam dla Was zupełnie nowe wzory planerów i kalendarzy. Nie zabrakło również bestsellerów z poprzednich lat. Wybierz zestawy miesięcznych planerów i zacznij planowanie już dziś. W zestawach znajdziesz nie tylko miesięczne planery na cały rok 2023, a także dodatki, które ułatwią Ci planowanie.

Pobierz planery 2023 do druku!

Planer listopad 2022 – kolorowy

Planer listopad 2022 - kolorowy

Zaplanuj cały rok!
Nie czekaj na kolejny planer. Pobierz zestawy planerów i zaplanuj kilka miesięcy do przodu. Pobierz planery 2022 lub planery 2023

Pobieram do użytku prywatnego

Planer listopad 2022 – czarny

Planer listopad 2022 - czarny

Zaplanuj cały rok!
Nie czekaj na kolejny planer. Pobierz zestawy planerów i zaplanuj kilka miesięcy do przodu. Pobierz planery 2022 lub planery 2023

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z miesięcznego planera?

– Miesięczny planer możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Miesięczne planery dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Miesięczne planery udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego planowania!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Muchomor z talerzyka papierowego
Planer listopad 2022 – do druku za darmo