Tabliczka mnożenia do pobrania i druku

Tabliczka mnożenia do pobrania i druku

Nowy rok szkolny już coraz bliżej, więc dziś mam plakat dla każdego ucznia. Tabliczka mnożenia w formie plakatu do pobrania w dwóch wersjach kolorystycznych. Gotowi do nauki?

Już prawie połowa sierpnia. Wrzesień zbliża się wielkimi krokami. Przed moim synkiem drugi rok przedszkola. Po cichu liczę na to, że w tym roku Filipowi uda się więcej czasu spędzić w przedszkolu. I nie będziemy po raz kolejny szukać złotego środka na przedszkolne choroby. Uda mu się uczestniczyć w choć kilku przedszkolnych uroczystościach i zacznie się bardziej cieszyć z bycia przedszkolakiem.

Dla wielu dzieci wrzesień to początek roku szkolnego. Dla pierwszoklasistów wyjątkowy, bo pierwszy. Dla starszych dzieci kolejny. Ale dla każdego dziecka w wieku szkolnym połowa sierpnia to początek szkolnych przygotowań. Uczniowie kompletują swoje szkolne wyprawki, a rodzicie dzielnie im w tym pomagają. Oprócz wyboru zeszytów, książek czy ubrań często przed nowym rokiem szkolnym robimy małą rewolucję w pokoju ucznia.

Wiecie jak to jest każdy pretekst jest dobry, żeby co nieco poprzestawiać. Największą rewolucję przechodzą chyba pokoje pierwszoklasistów, które skończyły przygodę z przedszkolem, a zaczynają przygodę ze szkołą. W ich pokojach trzeba gdzieś upchać biurko, wygodne krzesło, czy półkę na szkolne rzeczy. Można też przy okazji pozmieniać plakaty i wybrać te bardziej w szkolnym stylu.Plakat z tabliczką mnożenia

Zawsze lubiłam matematykę, a konkursy matematyczne były fajną przygodą, którą dobrze wspominam do dziś. Zastanawiałam się ile jeszcze pamiętam z tego mnożenie, ale w moim przypadku to chyba tak jak z jazdą na rowerze – tego się nie zapomina.

Tabliczka mnożenia do druku

2 tygodnie przed rozpoczęciem roku szkolnego to doskonały czas żeby podzielić się z Wami nowym plakatem, który może być fajną pomocą naukową dla Waszych dzieci. Nowy plakat z tabliczką mnożenia, którą prędzej czy później każdy uczeń będzie musiał polubić, albo przynajmniej nauczyć.

Pomyślałam, że fajnie by było gdyby nowy plakat pasował do plakatu z alfabetem i plakatu z liczbami. I właśnie w takim klimacie ją dla Was przygotowałam.

Tabliczkę mnożenia możecie wydrukować w formie plakatu w wersji A4, albo w mniejszej wersji A5. Macie do wyboru wersję kolorową i czarno-białą. Mam nadzieję, że choć trochę umili ona naukę tabliczki mnożenia Waszym dzieciom. Dajcie znać, którą wersję wybieracie? 🙂

Doceń moją pracę!

Jeśli podoba Ci się moja tabliczka mnożenia to będzie mi bardzo miło jeśli  dołączysz do mnie na Instagramie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Klaudia (@lecibocianpl)

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!

Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Tabliczka mnożenia do pobrania i druku

Tabliczka mnożenia w wersji kolorowej

Tabliczka mnożenia czarno-biała i kolorowa

Tabliczka mnożenia czarno-biała i kolorowa

Tabliczka mnożenia do druku

Tabliczka mnożenia do pobrania w dwóch wersjach

Tabliczka mnożenia do pobrania w dwóch wersjach

Pobieram do użytku prywatnego

Pobieram do użytku prywatnego
Jak można korzystać z moich grafik?

– Tabliczkę mnożenia możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Tabliczkę mnożenia dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Tabliczkę mnożenia udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty do druku.

Koniecznie daj znać czy spodobała Ci się moja tabliczka mnożenia. Będzie mi bardzo miło jeśli choć trochę pomoże ona Twojemu dziecku polubić mnożenie. Możesz podzielić się nią z rodzicami innych uczniów – wystarczy, że podeślesz im linka. I powodzenia dla wszystkich uczniów w nowym roku szkolnym.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

Dodaj komentarz