Tabliczka mnożenia do pobrania i druku

Tabliczka mnożenia do druku w formie plakatu. Darmowa tabliczka mnożenia do pobrania w dwóch wersjach kolorystycznych. Pobierz ją i ucz się mnożenia!

Tabliczka mnożenia do druku w dwóch kolorach!

Nowy rok szkolny już coraz bliżej, więc dziś mam plakat dla każdego ucznia. Już prawie połowa sierpnia. Wrzesień zbliża się wielkimi krokami. Przed moim synkiem drugi rok przedszkola. Po cichu liczę na to, że w tym roku Filipowi uda się więcej czasu spędzić w przedszkolu. I nie będziemy po raz kolejny szukać złotego środka na przedszkolne choroby. Uda mu się uczestniczyć w choć kilku przedszkolnych uroczystościach i zacznie się bardziej cieszyć z bycia przedszkolakiem.

Dla wielu dzieci wrzesień to początek roku szkolnego. Dla pierwszoklasistów wyjątkowy, bo pierwszy. Dla starszych dzieci kolejny. Ale dla każdego dziecka w wieku szkolnym połowa sierpnia to początek szkolnych przygotowań. Uczniowie kompletują swoje szkolne wyprawki, a rodzicie dzielnie im w tym pomagają. Oprócz wyboru zeszytów, książek czy ubrań często przed nowym rokiem szkolnym robimy małą rewolucję w pokoju ucznia.

Wiecie jak to jest każdy pretekst jest dobry, żeby co nieco poprzestawiać. Największą rewolucję przechodzą chyba pokoje pierwszoklasistów, które skończyły przygodę z przedszkolem, a zaczynają przygodę ze szkołą. W ich pokojach trzeba gdzieś upchać biurko, wygodne krzesło, czy półkę na szkolne rzeczy. Można też przy okazji pozmieniać plakaty i wybrać te bardziej w szkolnym stylu.

Mam dla Ciebie również wyjątkowy planer szkolny na cały rok szkolny 2020/21 z tabliczką mnożenia. Pobierz go tutaj.

Plakat z tabliczką mnożenia

Zawsze lubiłam matematykę, a konkursy matematyczne były fajną przygodą, którą dobrze wspominam do dziś. Zastanawiałam się ile jeszcze pamiętam z tego mnożenie, ale w moim przypadku to chyba tak jak z jazdą na rowerze – tego się nie zapomina.

Tabliczka mnożenia do druku

2 tygodnie przed rozpoczęciem roku szkolnego to doskonały czas żeby podzielić się z Wami nowym plakatem, który może być fajną pomocą naukową dla Waszych dzieci. Nowy plakat z tabliczką mnożenia, którą prędzej czy później każdy uczeń będzie musiał polubić, albo przynajmniej nauczyć.

Pomyślałam, że fajnie by było gdyby nowy plakat pasował do plakatu z alfabetem i plakatu z liczbami. I właśnie w takim klimacie ją dla Was przygotowałam.

Tabliczkę mnożenia możecie wydrukować w formie plakatu w wersji A4, albo w mniejszej wersji A5. Macie do wyboru wersję kolorową i czarno-białą. Mam nadzieję, że choć trochę umili ona naukę tabliczki mnożenia Waszym dzieciom. Dajcie znać, którą wersję wybieracie? 🙂

Mam dla Ciebie ponad 200 darmowych plakatów do druku!

Zerknij również na inne darmowe plakaty, które możesz pobrać na blogu. Może znajdziesz wśród nich coś fajnego do Twojego domu!

Tabliczka mnożenia do pobrania i druku
Tabliczka mnożenia w wersji kolorowej
Tabliczka mnożenia czarno-biała i kolorowa
Tabliczka mnożenia do druku – kolorowa i czarno-biała

Tabliczka mnożenia – do druku

Tabliczka mnożenia do pobrania w dwóch wersjach

Podobają Ci się moje plakaty? Możesz je pobrać za darmo! To miłe, prawda? Mi będzie bardzo miło jeśli dołączysz do mnie na Instagramie i odkryjesz jeszcze więcej moich kreatywnych pomysłów ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobieram do użytku prywatnego

Poznaj mój planer szkolny 2020/21!

Mam dla Ciebie coś jeszcze! Planer szkolny, w którym znajdziesz 18 grafik do druku: miesięczne planery na cały rok szkolny, plan tygodnia, plan lekcji, planer egzaminów i ocen. Zestaw ten pomoże Ci ogarnąć szkolne obowiązki i zadania w całym roku szkolnym. Możesz go pobrać tutaj. Poznaj mój szkolny planer!

Miesięczne planery na cały rok szkolny
Szkolny planer 2020/21

Pobierz i wydrukuj jesienne zadania dla dzieci!Masz ochotę na więcej kreatywnej zabawy? Wydrukuj moje jesienne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długą zabawę! Na kartach znajdziesz jesienne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Letnie zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz jesienne motywy i mnóstwo pomysłów na zabawę! Poznaj jesienne zestawy. Mam dla Ciebie jesienne zadania, jesienne wyklejanki i jesienną matematykę.

Jesień karty pracy do druku

Jak drukować tabliczkę?

– Tabliczkę można drukować na domowej drukarce (ja w domu drukuję na takiej – ma bardzo oszczędne tusze) na różnych papierach. Nawet zwykłym typu „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze np. 160 g – np. taki papier ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Zerknij również jak można przywiesić plakaty bez wiercenia.

– Tabliczki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w formacie .jpg

– Tabliczkę udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Miłego dnia!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Etykiety na przetwory 2018 do pobrania i druku
Tabliczka mnożenia do pobrania i druku