Plakaty dla chłopca do druku

Plakaty dla chłopca do druku

Dziś mam dla Was plakaty dla chłopca do druku. 4 nowe darmowe plakaty do pobrania. Kolorowe, wesołe idealne do pokoju chłopca i nie tylko!

Wiosna przywitała nas w tym roku ciepłą pogodą. A ja z okazji pierwszego dnia wiosny mam dla Was nowe plakaty. Są to plakaty dla chłopca. Plakaty, na których pojawiło się to co lubi mój syn. Choć myślę, że niektóre z nich znajdą również swoje miejsce w pokojach dziewczynek.

Żeby wprowadzić do pokoi dziecięcych nieco więcej kolorów tym razem przygotowałam kolorowe plakaty z dziecięcymi motywami. Na blogu pojawiły się 4 zupełnie nowe plakaty. Jest plakat z autami, ukochanym pieskiem mojego syna, plakat z kolorowymi klockami. Nie zabrakło też kosmicznej rakiety.Mam nadzieję, że moje nowe plakaty dla chłopca spodobają się Wam. Co o nich sądzicie? Czy faktycznie są tylko dla chłopców? Koniecznie napiszcie, który podoba się Wam najbardziej!

Jeśli chcecie wiedzieć wcześniej co pojawi się u mnie to zapraszam Was serdecznie na mojego Instagrama. Tam często wcześniej niż na blogu dziele się moimi pomysłami i pojawia się wiele zapowiedzi tego co będzie wkrótce na blogu. Będzie mi miło jeśli mnie zaobserwujecie! A jeśli dodajesz zdjęcia z moimi plakatami oznacz je hashtagiem #lecibocianpl – dzięki temu mogę je odnaleźć i skomentować. A tak poza tym jest mi bardzo miło, gdy widzę swoje plakaty w pokojach Waszych dzieci lub karty na zdjęciach ♥

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach i wpisach?
Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie lub dołącz do newslettera. Dzięki temu otrzymasz informację o nowych darmowych plakatach na leci bocian, które pojawiają się u mnie co najmniej raz w tygodniu! 🙂

Plakaty dla chłopca do druku

Plakaty dla chłopca – do druku

» Pobierz i wydrukuj «
Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty można drukować na domowej drukarce na różnych papierach. Nawet zwykłym typu „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Zobacz moje inne darmowe plakaty do druku:

Plakat z Alfabetem
6 plakatów dla dzieci
Plakat z misiem

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

6 komentarzy

  1. Monika pisze:

    Jak zwykle liczne plakaty. Ja wybieram pieska i auta.

  2. Hania pisze:

    Właśnie takiego plakatu z autami szukałam. Młj syn to mały mechanik i fan resoraków.

  3. Nita pisze:

    Świetne. Mi brakowało kolorowych plakatów, bo wszędzie tylko te mięty, róże i szarości. Podobają mi się wszystkie 4, tylko brak tyle miejsca na ścianach.

  4. Świetne! Ja niestety nie mam ścian, na których mogłabym wieszać plakaty 😉

Dodaj komentarz