Planer kwiecień 2020 – do druku za darmo

Darmowy planer do druku kwiecień 2020. Pobierz bezpłatny planer do wydrukowania na kwiecień 2020. Miesięczny planer z listą zadań i ważnymi celami na kwiecień! 2 kolory plannera do wyboru!

Darmowy planer kwiecień 2020 – do druku

Co roku nie potrafię doczekać się wiosny. Czekam na jej pierwszy dzień. Uwielbiam te coraz cieplejsze i coraz dłuższe dni, pękające pąki w ogrodzie. Ten czas, w którym wszystko budzi się do życia. Tak było co roku. W tym roku jest zupełnie inaczej. Pierwszy raz zamiast radości czuję niepokój. Nie sądziłam, że ta wiosna zamiast słońca przyniesie nam również tyle obaw i lęków o to co będzie i jak będzie. Nie sądziłam, że kolejny planer na kwiecień 2020 będą dla Was publikować w takich okolicznościach. Pandemia wywróciła nasze życie do góry nogami. Wielu z nas nie umie sobie tego tak do końca poukładać. Wiele teraz zależy od nas.

Musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby zostać w domu i spowolnić jej działanie. Wykorzystajcie ten czas dla Waszych rodzin. Cieszcie się sobą i doceniajcie jeszcze bardziej to co macie. Jeśli macie w domu starsze dzieci to zatrzymajcie je w domach. To nie czas na spotkania ze znajomymi, to nie są coronaferie to czas, w którym mamy ograniczyć nasze kontakty z innymi ludźmi. Tak wiele zależy teraz od nas samych. To my roznosicielami wirusa i to my możemy ograniczyć ten proces. Zostańcie w domach. Nie biegajcie po sklepach. Wychodźcie z domów tylko, wtedy kiedy jest taka potrzeba.

Planer kwiecień 2020 - do druku za darmo
Planer kwiecień 2020 – do druku za darmo

Wydrukuj darmowy planer na kwiecień 2020

Planery do druku chyba jeszcze nigdy nie były tak przydatne jak teraz. Planer na kwiecień możesz wydrukować bez wychodzenia z domu i od razu możesz rozpocząć planowanie.

Jak co miesiąc znajdziesz w nim miesięczny kalendarz z miejscem na notatki, listę zadań, 3 mini cele miesiąca i rubryki, które pomogą Ci zadbać o Twoje zdrowie, o siebie, a także o Twoje finanse.

Planer na kolejny miesiąc

Kolejny miesięczny planer pojawi się na blogu po 10 kwietnia. Będzie to planer na maj. Mam nadzieję, że pojawi się on w bardziej radosnych i optymistycznych okolicznościach. Obserwuj mnie na Instagramie i Facebooku, a wtedy na pewno nie przegapisz informacji o nowym planerze. Darmowe planery przygotowuję już dla Was 3 rok. Co miesiąc korzysta z nich ponad 5000 osób. Cieszę się, że jesteś jedną z nich! Polecam Ci również kalendarz 2020 do druku, który możesz pobrać na moim blogu za darmo ❤

Planer kwiecień 2020 - do druku za darmo
Planer kwiecień 2020 - do druku za darmo

Zaplanuj cały rok 2020 z planerami do druku

Masz ochotę na planery na cały roku? Dzięki nim nie musisz czekać na kolejne miesięczne planery pojawiające się na blogu. Przygotowałam je dla Ciebie w 3 kolorach – sprawdź w jakich.

Prosty, czytelny i minimalistyczny design moich miesięcznych planerów pozwala skupić się na efektywnym planowaniu. W planerach nie znajdziesz zbędnych i rozpraszających elementów – jest w nich wszystko to co przydaje się w planowaniu i sprawia, że jest ono szybsze i prostsze. Poznaj moje planery do druku 2020. W zestawie razem z planerami otrzymasz plan dnia i listy zadań, które ułatwią Ci planowanie.

Planer listopad 2019 – do pobrania i wydrukowania

Mam dla Ciebie również planery tygodniowe!

Potrzebujesz więcej miejsca na planowanie? Zaprojektowałam również dla Ciebie planery tygodniowe. Są one idealne do ogarnięcia domowego planu tygodnia i rozplanowania pracy. Możesz je pobrać w 4 różnych wzorach: z wygodnymi listami zadań na każdy dzień, planem posiłków, notatkami, a nawet habit trackerem, który pomoże Ci dbać o dobre nawyki. Planery tygodniowe możesz pobrać tutaj.

Planer tygodnia do druku
Planer tygodnia
Planer tygodnia

Planer kwiecień 2020 w kolorze różowym

Planer kwiecień 2020 w kolorze różowym

Podobają Ci się moje planery? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mojego bloga swoim znajomym ❤

Chcesz zaplanować nadchodzące miesiące? Wybierz planery na cały rok 2020. Pobierz już teraz!

Pobieram do użytku prywatnego

Planer kwiecień 2020 w kolorze czarnym

Planer kwiecień 2020 w kolorze czarnym

Podobają Ci się moje planery? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mojego bloga swoim znajomym ❤

Chcesz zaplanować nadchodzące miesiące? Wybierz planery na cały rok 2020. Pobierz już teraz!

Pobieram do użytku prywatnegoJak można korzystać z miesięcznego planera?

– Miesięczny planer możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Miesięczne planery dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Miesięczne planery udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego planowania!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Max i Królik – Babka ze złością – o emocjach dla najmłodszych
Planer kwiecień 2020 – do druku za darmo