Malowanie farbami dla dzieci – Lew malowany widelcem

Mam dla Was fajny pomysł na malowanie farbami dla dzieci! Malowanie farbami nie pędzlem, a widelcem za pomocą, którego dzieci stworzą niezwykłą grzywę lwa!

Malowanie farbami dla dzieci

Najbliższe 2 tygodnie to nie lada wyzwanie dla wielu mam. Dla mnie nie jest to pierwszy taki okres, który muszę spędzić razem z moimi dziećmi w domu. Z powodu różnych chorób nie wychodziliśmy kiedyś z domu przez prawie miesiąc. Wtedy było jednak nieco inaczej, bo mogły nas odwiedzać babcie. Jedno z nas mogło zostać z dziećmi, a drugie pójść na zakupy. Teraz siedzimy w domu i nasze wyjścia ograniczamy do naszego ogrodu. Powiem Wam, że jeszcze bardziej doceniam, że go mam! Jeśli szukacie pomysłów na zabawę z dziećmi to pamiętajcie, że na blogu znajdziecie ponad 50 pomysłów na kreatywną zabawę i naukę przez zabawę.

Często do zabawy z dziećmi staram się wykorzystywać różne rzeczy, które mamy w domu – tak jak ostatnio rolki z papieru. Kilka dni temu Igor wygrzebał z szafy dawno nieużywane farby plakatowe. Na szczęście nie zdążył nimi namalować kolejnego arcydzieła na ścianie, bo zdążyłam je w porę przechwycić. Zwykłe malowanie pędzlem już nie do końca interesuje już mojego starszego syna. Tym razem zamiast pędzla postanowiłam dać mu widelec. I to był strzał w 10! Choć na początku patrzył na mnie z dużym zdziwieniem!

Malowanie farbami widelcem!

Malowaliśmy widelcem, a raczej odciskaliśmy pomalowany widelec. I z pomocą tego widelca stworzyliśmy grzywę lwa. Lwa możecie pamiętać z mojej zabawy w wycinanie. Nieco go przerobiłam i wykorzystaliśmy go do zabawy w malowanie farbami. Filip był bardzo zaskoczony, że daję mu widelec zamiast pędzla, ale bardzo spodobała mu się ta zabawa w trochę inne malowanie.

Malowanie farbami dla dzieci
Malowanie farbami dla dzieci
Malowanie farbami dla dzieci
Malowanie farbami dla dzieci może być fajną zabawą!
Malowanie farbami dla dzieci
Malowanie farbami widelcem to fajny pomysł na zabawę dla dzieci!
Malowanie farbami dla dzieci

Malowanie farbami dla dzieci – Lew malowany widelcem

Malowanie farbami - widelcem

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wakacyjne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Naucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wakacyjne wyklejanki, wakacyjne zadania do rozwiązywania, wakacje dla malucha, wakacyjna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer kwiecień 2020 – do druku za darmo
Malowanie farbami dla dzieci – Lew malowany widelcem