Planer styczeń 2024 do druku – darmowy planer

Darmowy planer styczeń 2024 do druku. Pobierz bezpłatny planer do wydrukowania na styczeń 2024. Miesięczny planer z listą zadań i ważnymi celami na styczeń! Wybierz swój planer i wydrukuj!

Planer styczeń 2024 do druku – darmowy planer

Końcówka roku to czas podsumować i postanowień na nowy rok. Dla mnie to zawsze taki czas, w którym muszę podjąć decyzję czy przez kolejny rok na blogu pojawiać będą się darmowe planery. Wiele z Was korzysta z planerów na cały rok, które możecie kupić w moim sklepie. Ale nadal co miesiąc na blogu pobiera go bardzo dużo osób. Postanowiłam, że przez kolejny rok nadal będą się one pojawiać w takiej formie jak do tej pory.

Dziś przychodzę do Was z pierwszym planerem na rok 2024, czyli planerem styczniowym. Możecie go pobrać w dwóch kolorach. Chcę Wam również podziękować za kolejny rok. Dziękuję za każde pobranie, miłe słowo, udostępnienie i polecenie mojego bloga. Jest mi bardzo miło, że lubicie i polecacie dalej moje posty – to ogromne wsparcie dla twórcy

Wiem, że lubicie szybciej rozplanować kolejne miesiące, dlatego polecam Wam moje zestawy, w których znajdziecie planery 2024 do druku. Planery są dostępne w różnych wersjach. Mam dla Was Wasze ulubione planery, które dobrze znacie z bloga aż w 3 wersjach kolorystycznych. Mam dla Was planery minimalistyczne, kolorowe, a także pastelowe. Planery mają różne boxy i kolory, dzięki temu każdy z Was może znaleźć najlepszy planer dla siebie!

Jeśli chcesz zaplanować kilka miesięcy pobierz już teraz planer i kalendarze na cały rok 2024:

Planer styczeń 2024 do druku - darmowy planer
Planer styczeń 2024 do druku – darmowy planer

Wydrukuj darmowy planer na styczeń 2024

Dziś mam dla Was pierwszy darmowy planer w tym nowym 2024 roku. Moje planery znacie już od lat i jak co miesiąc i w tym znajdziecie czytelny kalendarz, listę zadań i dużo miejsca na uporządkowanie domowych i zawodowych obowiązków. Wybierz kolor dla siebie, pobierz, wydrukuj i zaplanuj maj. Każdy kolejny darmowy planer pojawia się na blogu w pod koniec miesiąca.

Nowość! Pobierz planery na rok 2024!

Już są! Planery 2024 do druku! Mam dla Was planery, z którymi zaplanujesz cały rok 2024. Znajdziecie w nich czytelne kalendarze z dużą ilością miejsca na notatki, listy zadań i dodatkowe boxy! Jak co roku mam dla Was Wasze ulubione planery i kalendarze i bestsellery z poprzednich lat, ale także zupełne nowości!

Wybierz zestawy miesięcznych planerów lub kalendarze na każdy miesiąc 2024 i zacznij planowanie już dziś. Wybierz swój ulubiony kalendarz lub planer i zaplanuj dobrze nadchodzący rok!

Pobierz planery 2024 do druku!

1. Planery 2024 klasyczne czarne
2. Planery 2024 klasyczne niebieskie
3. Planery 2024 klasyczne różowe
4. Planery 2024 do pobrania
5. Planery 2024 minimalistyczne
6. Planery 2024 pastelowe
7. Planery 2024 z mini kalendarzem
8. Planery 2024 kolorowe
9. Planery 2024 naturalne

Planer styczeń 2024 – kolorowy

Planer styczeń 2024 - kolorowy

Zaplanuj cały rok!
Nie czekaj na kolejny planer. Pobierz zestawy planerów i zaplanuj kilka miesięcy do przodu. Pobierz planery 2024 z dodatkowym planerem rocznym i tygodniowym ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Planer styczeń 2024 – czarny

Planer styczeń 2024 - czarny

Zaplanuj cały rok!
Nie czekaj na kolejny planer. Pobierz zestawy planerów i zaplanuj kilka miesięcy do przodu. Pobierz planery 2024 z dodatkowym planerem rocznym i tygodniowym ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z miesięcznego planera?

– Miesięczny planer możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Miesięczne planery dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Miesięczne planery udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego planowania!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Świąteczne obrazki z flamastrami kropkowymi + darmowe szablony do druku
Planer styczeń 2024 do druku – darmowy planer