Trening spostrzegawczości dla dzieci

Trening spostrzegawczości dla dzieci, czyli 121 super ćwiczeń na spostrzegawczość! To książka z zadaniami dla dzieci, która uczy logicznego myślenia i spostrzegawczości!

Trening spostrzegawczości dla dzieci

Książki z zadaniami dla dzieci to u nas zawsze pewniak, który mam przygotowany na czarną godzinę i mamo nudzi mi się! Moi chłopcy uwielbiają je rozwiązywać i sporo takich zadań już zrobili, dlatego staram się wybierać takie tytuły, które ich zaskoczą i będą miały ciekawe zadania!

Taki właśnie jest Trening spostrzegawczości dla dzieci. W tej książce znajdziecie aż 121 super ćwiczeń na spostrzegawczość dla dzieci. Ćwiczenia na ponumerowane i każde ćwiczenie to jedna strona. W środku znajdziecie różnorodne zadania, które niejednokrotnie zaskakują pomysłowością. Dziecko żeby je rozwiązać musi wykazać się spostrzegawczością, dobrą pamięcią i logicznym myśleniem. Do ich rozwiązywania potrzebny będzie ołówek i kolorowe kredki, które pozwalają mazać, rozwiązywać i uwolnić swoją kreatywność. W rozwiązywaniu zadań dzieciom towarzyszy wesoły móżdżek, który objaśnia zadania i zachęca do ich rozwiązywania. Wyszukuj różnice i podobieństwa, rozwiązuj labirynty i ćwicz kodowanie!

Niezwykła zaletą tej książki jest to, że zawarte w niej zadania to świetna zabawa dla dzieci, a nie nudne i przewidywalne ćwiczenia. Znajdziecie w niej zadania, w których trzeba coś dorysować, policzyć, czy napisać. Te zadania nie tylko ćwiczą mózg, ale również uczą liczenia, figur geometrycznych czy liter. Świetna książka nawet dla nieco starszych dzieci, dla których trudniej jest znaleźć ciekawe i angażujące zadania!

O książce – Trening spostrzegawczości dla dzieci

Liczba stron: 144
Wiek: 7+
Wydawnictwo: Sensus

Książkę możesz kupić tutaj: Trening spostrzegawczości dla dzieci

Trening spostrzegawczości dla dzieci – zdjęcia książki dla dzieci

Zobacz inne książki dla dzieci na moim blogu:

Miłego czytania!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z wydawnictwem Sensus. Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Dzielne psy – poznaj 19 psich bohaterów
Trening spostrzegawczości dla dzieci