Elementarz i ćwiczenia 4-latka – Krok po kroku

Dziś mam dla Was nowości z serii Krok po Kroku stworzone z myślą o czterolatkach, czyli elementarz i ćwiczenia 4-latka. Znajdziecie w nich zadania, które uczą kolorów, licz i logicznego myślenia!

Ta seria rośnie z moim młodszym synem. Razem rozwiązywaliśmy zadania w elementarzu dla dwulatka, trzylatka, czas na zadania dla 4-latka. Bardzo lubię tą serię nie tylko za ciekawe i rozwijające zadania dla dzieci, ale również za świetną grafikę, która sprawia, że z wielką przyjemnością ogląda się kolejne strony. Zadania, które w nich znajdziecie są stworzone na podstawie aktualnych wytycznych MEN, więc znajdziecie w nich ćwiczenia stworzone z myślą o dzieciach w danym wieku. Ćwiczenia są fajnym uzupełnieniem elementarza. Znajdziecie w nich więcej zadań. Polecam Wam te książeczki w zestawach.

Elementarz 4-latka – Krok po kroku

Po rozwiązywania zadań i nauki w tym elementarzu zapraszają Was Ignaś i Zosia. Dzieci poznają ich nowych przyjaciół, a także dom w którym mieszkają. Ignaś i Zosia pomogą dzieciom w nauce liczenia i kolorów. W elementarzu znajdziecie zadania, które uczą spostrzegawczości, logicznego myślenia i zręczności. Znajdziecie tu również pierwsze ćwiczenia z gramomotoryki.

Książkę Elementarz 4-latka możesz kupić tutaj.

Ćwiczenia 4-latka – Krok po kroku

Ćwiczenia to uzupełnienie elementarza, w którym znajdziecie jeszcze więcej zadań, które łączą naukę z zabawą. Znajdziecie tu zadania, które uczą liczenia do 10, rozróżniania kolorów, czy ćwiczą rysowanie po śladzie. Dodatkową atrakcją są naklejki, które zachęcają dzieci do nauki i zabawy.

Książkę Ćwiczenia 4-latka możesz kupić tutaj.

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z wydawnictwem Wilga.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Młodzi Przyrodnicy – Jesienne nowości
Elementarz i ćwiczenia 4-latka – Krok po kroku