W marcu jak w garncu – kolorowanka do druku

W marcu jak w garncu w formie kolorowanki. Pobierz kolorowankę z marcową pogodą. Koloruj na zajęciach w przedszkolu lub w domu!

Marcowa pogoda to świetny pomysł na zabawę z dziećmi i zajęcia w przedszkolu. Marcowa pogoda zaskakuje. Jest zmienna i nieprzewidywalna. Jednego dnia może świeci słońce, padać deszcz, a nawet śnieg. Nic dziwnego, w końcu w marcu jak garncu!

To popularne przysłowie może być świetną inspiracją dla nauczycieli na zajęcia z dziećmi w przedszkolu, ale także na zabawę z dziećmi w domu. Marcowa pogoda lubi płatać figle i zaskakiwać. Mam dziś dla Was kolorowankę, którą możecie wykorzystać nie tylko do kolorowania i wyklejania.

W marcu jak w garncu - kolorowanka do druku

W garncu jak w garncu – kolorowanka do druku

W marcu jak w garncu - kolorowanka do druku
W marcu jak w garncu – kolorowanka do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi i kreatywne grafiki? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Bibi i Bąbel na tropie Zmorka – nowa seria dla dzieci
W marcu jak w garncu – kolorowanka do druku