Wakacyjne karty pracy – letnie wyklejanki do druku

Darmowe wakacyjne karty pracy do pobrania. Letnie wyklejanki do wydrukowania. Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy do wyklejania!

Wakacyjne karty pracy do wydrukowania

Za oknami 34 stopnie w cieniu, tropikalne noce i bezchmurne niebo. Od czasu do czasu powieje lekki przyjemny wiaterek. Uwielbiam to! Taka pogoda sprawia, że odżywam. Mam mnóstwo pomysłów i energii. Czekam na te letnie miesiące przez cały rok. Na te dłuższe dni. I nawet nie przeszkadza mi to, że dzieci marudzą, bo im ciepło. Komary gryzą, bo o tego zostały stworzone. Ja delektuję się to pogodą ile mogę.

Letnie wyklejanki, czyli karty pracy na wakacje

A dla Was w tych prawdziwie wakacyjnych okolicznościach przygotowałam dla Was nowe wakacyjne karty pracy. Letnie wakacyjne wyklejanki z motywami kojarzącymi się z latem i wakacjami.

Na jednej wyklejance znajdziecie letnie sezonowe owoce, które smakują tak dobrze tylko raz w roku. Druga to morskie klimaty, czyli plaża z delfinem i słońcem.

Wakacyjne wyklejanki na różne sposoby

Wakacyjne wyklejanki jak zwykle możecie wykonać na różne sposoby. Można wykleić je plasteliną, kulkami z bibuły, pomalować farbkami, posypać brokatem. Najważniejsze, żeby Wasze dzieci znalazły swój ulubiony kreatywny sposób.

Kreatywne wakacje

Wyklejanki to jeden z pomysłów na wakacyjne prace plastyczne, które możecie wykonać również na świeżym powietrzu. Możecie je zabrać ze sobą wszędzie. A jeśli nie chcecie zabierać ze sobą plasteliny to można pomalować je zwyczajnie kredkami.

Pochwalcie się później jak Wasze dzieci je powyklejały! Uwielbiam podglądać Wasze kreatywne pomysły i te dziecięce uśmiechy przy zabawie.

Wakacyjne karty pracy - letnie wyklejanki do druku
Darmowe wakacyjne karty pracy
Wakacyjne karty pracy z motywem morskim
Wakacyjne karty pracy z owocami
Wakacyjne karty pracy - pobierz i wydrukuj

Wakacyjne karty pracy – wyklejanki do druku

Wakacyjne karty pracy - letnie wyklejanki do druku

Pobieram do użytku prywatnego

Pobieram do użytku prywatnego

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Pobierz jesienne karty pracy!

Pobierz i wydrukuj jesienne karty pracy i baw się z dzieckiem kreatywnie. Możesz je wydrukować tyle razy ile tego potrzebujesz. Mam dla Ciebie jesienne zadania, jesienną matematykę, jesień dla malucha, a także jesienne wyklejanki.


Jesień karty pracy do druku

Jak można korzystać z szablonów?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Wakacyjne karty pracy - letnie wyklejanki do druku

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku – dodaję tam linki do nowych wpisów i swoje przemyślenia,
  • dołącz do grupy Kreatywna Kwarantanna i poznaj pomysły na zabawę z dziećmi w domu

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię  skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych wpisów! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy

Poprzedni
Śląskie z dzieckiem #2 – Tężnia solankowa w Katowicach
Wakacyjne karty pracy – letnie wyklejanki do druku

Jesiennezadania

Ponad 150 kart pracy


Pobierz i wydrukuj jesienne karty pracy z zadaniami dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.