Wakacyjne karty pracy – letnie wyklejanki do druku

Darmowe wakacyjne karty pracy do pobrania. Letnie wyklejanki do wydrukowania. Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy do wyklejania!

Wakacyjne karty pracy do wydrukowania

Za oknami 34 stopnie w cieniu, tropikalne noce i bezchmurne niebo. Od czasu do czasu powieje lekki przyjemny wiaterek. Uwielbiam to! Taka pogoda sprawia, że odżywam. Mam mnóstwo pomysłów i energii. Czekam na te letnie miesiące przez cały rok. Na te dłuższe dni. I nawet nie przeszkadza mi to, że dzieci marudzą, bo im ciepło. Komary gryzą, bo o tego zostały stworzone. Ja delektuję się to pogodą ile mogę.

Letnie wyklejanki, czyli karty pracy na wakacje

A dla Was w tych prawdziwie wakacyjnych okolicznościach przygotowałam dla Was nowe wakacyjne karty pracy. Letnie wakacyjne wyklejanki z motywami kojarzącymi się z latem i wakacjami.

Na jednej wyklejance znajdziecie letnie sezonowe owoce, które smakują tak dobrze tylko raz w roku. Druga to morskie klimaty, czyli plaża z delfinem i słońcem.

Wakacyjne wyklejanki na różne sposoby

Wakacyjne wyklejanki jak zwykle możecie wykonać na różne sposoby. Można wykleić je plasteliną, kulkami z bibuły, pomalować farbkami, posypać brokatem. Najważniejsze, żeby Wasze dzieci znalazły swój ulubiony kreatywny sposób.

Kreatywne wakacje

Wyklejanki to jeden z pomysłów na wakacyjne prace plastyczne, które możecie wykonać również na świeżym powietrzu. Możecie je zabrać ze sobą wszędzie. A jeśli nie chcecie zabierać ze sobą plasteliny to można pomalować je zwyczajnie kredkami.

Pochwalcie się później jak Wasze dzieci je powyklejały! Uwielbiam podglądać Wasze kreatywne pomysły i te dziecięce uśmiechy przy zabawie.

Wakacyjne karty pracy - letnie wyklejanki do druku
Darmowe wakacyjne karty pracy
Wakacyjne karty pracy z motywem morskim
Wakacyjne karty pracy z owocami
Wakacyjne karty pracy - pobierz i wydrukuj

Wakacyjne karty pracy – wyklejanki do druku

Wakacyjne karty pracy - letnie wyklejanki do druku

Pobieram do użytku prywatnego

Pobieram do użytku prywatnego

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Pobierz i wydrukuj jesienne zadania dla dzieci!Masz ochotę na więcej kreatywnej zabawy? Wydrukuj moje jesienne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długą zabawę! Na kartach znajdziesz jesienne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Letnie zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz jesienne motywy i mnóstwo pomysłów na zabawę! Poznaj jesienne zestawy. Mam dla Ciebie jesienne zadania, jesienne wyklejanki i jesienną matematykę.

Jesień karty pracy do druku

Jak można korzystać z szablonów?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Wakacyjne karty pracy - letnie wyklejanki do druku

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Śląskie z dzieckiem #2 – Tężnia solankowa w Katowicach
Wakacyjne karty pracy – letnie wyklejanki do druku