Jesienne domino dla dzieci do druku

Pobierz i wdrukuj jesienne domino dla dzieci do druku. Kolorowe domino z jesiennymi motywami idealne na zabawę w długie jesienne wieczory.

Jesienne domino dla dzieci do druku

Znacie domino? Dla mnie to gra mojego dzieciństwa. A dla Was przygotowałam jesienne domino do pobrania i wydrukowania, w którym nie zabrakło jesiennych motywów. Mój syn twierdzi, że to jesienne parkingi dla resoraków. Wiem jedno są idealne na jesienne wieczory!

Życie mamy dwójki chłopców jest bardzo specyficzne. Generalnie wszystko kręci się wokół aut i resoraków. Ja jako mama muszę znać wszystkie marki samochodów. Rozróżniać czy jest to hot wheels czy zwykły resorak. Muszę zwinnie przemieszczać się po pokoju żeby nie zniszczyć torów i parkingów zrobionych z pozoru nie stworzonych do tego rzeczy.

Nie mówię już o tych licznych stłuczkach, interwencjach policji i karetkach pogotowia, które codziennie ratują życie ludzików z duplo na naszym dywanie. Zrobiłam, więc mojemu dziecko domino. Takie jesienne żeby poczuł klimat. A on mi mówi, że to nie domino tylko jesienny parking dla resoraków. I jak tu nie kochać tych moich chłopaków? 🙂

Jesienna gra dla dzieci, czyli gramy w domino

Mamy złotą polską jesień. Za oknami piękna pogoda w ciągu dnia zdecydowanie warto się dotlenić podczas jesiennych spacerów. Po przechorowanym praktycznie całym wrześniu nawet nie wiecie jak brakowało mi zwykłego spaceru. Tych szumiących liści i takiego zwyczajnego wyjścia z czterech ścian. A wieczorem można nadal pozostać w jesiennym klimacie i zagrać w jesienne domino, które dla Was przygotowałam.

Pobierz i wydrukuj domino

Domino to chyba jedna z bardziej znanych gier, w której układamy klocki posiadające na dwóch końcach pewną liczbę oczek. W wersji dla dzieci domino zazwyczaj posiada różne obrazki. Ja zrobiłam dla Was wersję typową jesienną, w które nie zabrakło kasztanów, żołędzi, muchomorka, jeża czy liści.

Jesienne domino to prosta gra, w którą możecie grać całą rodziną, a przy okazji dziecko może wyciąć i przygotować elementy gry samodzielnie. To kto gra dzisiaj w jesienne domino?

Dziecięca wyobraźnia

Wyobraźnia mojego dziecka zaskoczyła mnie po raz kolejny, bo mój syn wymyślił, że nie jest to zwykłe domino tylko jesienne parkingi dla samochodów, które może rozbudowywać na różne sposoby. Siedzi w swoim pokoju i wycina kolejne elementy parkingu mając przy tym dużo radości. Oto chyba chodzi w tych wszystkich grach żeby uczyły myślenia i pobudzały wyobraźnię.

Jesienne domino do druku
Jesienne domino do druku
Jesienne domino do druku
Jesienne domino do druku

Jesienne domino – do druku

Jesienne domino do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich grafik?

– Grafiki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Grafiki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Grafiki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer listopad 2018 – do pobrania i wydrukowania
Jesienne domino dla dzieci do druku