Jesienne domino do druku

Znacie domino? Dla mnie to gra mojego dzieciństwa. A dla Was przygotowałam jesienne domino do pobrania i wydrukowania, w którym nie zabrakło jesiennych motywów. Mój syn twierdzi, że to jesienne parkingi dla resoraków. Wiem jedno są idealne na jesienne wieczory!

Życie mamy dwójki chłopców jest bardzo specyficzne. Generalnie wszystko kręci się wokół aut i resoraków. Ja jako mama muszę znać wszystkie marki samochodów. Rozróżniać czy jest to hot wheels czy zwykły resorak. Muszę zwinnie przemieszczać się po pokoju żeby nie zniszczyć torów i parkingów zrobionych z pozoru nie stworzonych do tego rzeczy.

Nie mówię już o tych licznych stłuczkach, interwencjach policji i karetkach pogotowia, które codziennie ratują życie ludzików z duplo na naszym dywanie. Zrobiłam, więc mojemu dziecko domino. Takie jesienne żeby poczuł klimat. A on mi mówi, że to nie domino tylko jesienny parking dla resoraków. I jak tu nie kochać tych moich chłopaków? 🙂Jesienne spacery

Mamy złotą polską jesień. Za oknami piękna pogoda w ciągu dnia zdecydowanie warto się dotlenić podczas jesiennych spacerów. Po przechorowanym praktycznie całym wrześniu nawet nie wiecie jak brakowało mi zwykłego spaceru. Tych szumiących liści i takiego zwyczajnego wyjścia z czterech ścian. A wieczorem można nadal pozostać w jesiennym klimacie i zagrać w jesienne domino, które dla Was przygotowałam.

Jesienne domino do druku

Jesienne domino do druku

Domino to chyba jedna z bardziej znanych gier, w której układamy klocki posiadające na dwóch końcach pewną liczbę oczek. W wersji dla dzieci domino zazwyczaj posiada różne obrazki. Ja zrobiłam dla Was wersję typową jesienną, w które nie zabrakło kasztanów, żołędzi, muchomorka, jeża czy liści.

Jesienne domino to prosta gra, w którą możecie grać całą rodziną, a przy okazji dziecko może wyciąć i przygotować elementy gry samodzielnie. To kto gra dzisiaj w jesienne domino?

Dziecięca wyobraźnia

Wyobraźnia mojego dziecka zaskoczyła mnie po raz kolejny, bo mój syn wymyślił, że nie jest to zwykłe domino tylko jesienne parkingi dla samochodów, które może rozbudowywać na różne sposoby. Siedzi w swoim pokoju i wycina kolejne elementy parkingu mając przy tym dużo radości. Oto chyba chodzi w tych wszystkich grach żeby uczyły myślenia i pobudzały wyobraźnię.

Ciekawa jestem jak Wy wykorzystacie moje jesienne domino. Koniecznie podzielcie się na Instagramie swoimi pomysłami i pokażcie jak gracie. Tylko nie zapomnijcie nas oznaczyć. Pamiętajcie fajnie jest spędzać czas #kreatywniezdzieckiem

Jesienne domino do druku

Jesienne domino do druku

Jesienne domino do druku

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Jesienne domino do druku

Jesienne domino do druku
Jesienne domino do druku

Pobieram do użytku prywatnego
Jak można korzystać z moich grafik?

– Grafiki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Grafiki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Grafiki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Dodaj komentarz

No Comments Yet.

Previous
Planer listopad 2018 – do pobrania i wydrukowania
Jesienne domino do druku