Nauka liczenia do 10 do druku – Kropki biedronki

Nauka liczenia do 10 wcale nie musi być nudna. Dziś mam dla Was pomysł na naukę poprzez zabawę. Będziemy malować kropki biedronki i nauczymy się liczyć do 10!

Nauka liczenia do 10

Wiosna co roku nas czymś zaskakuje. W tamtym roku był to strajk nauczycieli. W tym roku pandemia. Życie bywa przewrotne i nieprzewidywane. Tworząc dla Was pomysły na kolejne kreatywne zabawy z dziećmi, nigdy nie myślałam, że tam mocno przydadzą Wam się w tej wyjątkowej sytuacji, w której teraz jesteśmy. Dziś mam dla Was pomysł na kolejną pracę plastyczną dla przedszkolaków. Bardzo lubię łączyć naukę z zabawą i tak będzie tym razem!

Narysuj kropki biedronki

Przygotowałam zabawę z wiosennymi biedronkami. Zadaniem dziecka jest dorysowanie biedronkom odpowiedniej ilości kropek. Ta zabawa uczy liczenia do 10. Kropki dzieci mogą zrobić na różne sposoby: można je namalować kredkami czy farbkami, wykleić plasteliną, czy powycinać z papieru i przykleić. Sami zdecydujcie co sprawi Waszym dzieciom najwięcej radości. Jeśli lubicie matematyczne zadania dla dzieci to zerknijcie również na moje poprzednie wpisy: matematyczne potworki, w których przyklejamy potworkom odpowiednią ilość oczek oraz jesienne drzewa, na których umieszczamy odpowiednią ilość guziczków. A wszystkie wpisy z nauką liczenia dla dzieci znajdziecie tutaj.

Mam nadzieję, że zabawa z biedronkami spodoba się Waszym dzieciom. Dajcie znać! Zapraszam Was również na nasz Instagram, na którym dziele się pomysłami na zabawę z moimi chłopcami! A już w przyszłym tygodniu pojawi się nowy zestaw wielkanocnych kart pracy!

Nauka liczenia dla dzieci - Kropki biedronki
Nauka liczenia dla dzieci - Kropki biedronki
Nauka liczenia dla dzieci - Kropki biedronki

Nauka liczenia dla dzieci – Kropki biedronki

Nauka liczenia dla dzieci - Kropki biedronki

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Zrób kalendarz adwentowy dla Twojego dziecko!

Tak to już ten czas, w, którym warto pomyśleć o kalendarzu adwentowym. Jak co roku przygotowałam dla Was zestawy, które pomogą Wam stworzyć wyjątkowe kalendarze adwentowe dla Waszych dzieci.

Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu tyle razy ile tego potrzebujesz. Mam dla Ciebie zestawy kalendarzowych zadań: pierwszy ze świątecznym domino i kolorowankami, drugi z zadaniami do rozwiązywania i kolorowankami. W każdym znajdziesz numerki do kalendarza, ale także zadania do wycinania. Zadania możesz włożyć do świątecznych kopert, które zachwycą Twoje dziecko!


Kalendarz adwentowy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Nauka liczenia dla dzieci - Kropki biedronki

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku – dodaję tam linki do nowych wpisów i swoje przemyślenia,
  • dołącz do grupy Kreatywna Kwarantanna i poznaj pomysły na zabawę z dziećmi w domu

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię  skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych wpisów! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Malowanie farbami dla dzieci – Lew malowany widelcem
Nauka liczenia do 10 do druku – Kropki biedronki

Ho ho ho! To już ten czas!

Zrób kalendarz adwentowy dla swojego dziecka. Pobierz i wydrukuj adwentowe koperty i zadania!