Nauka liczenia do 10 do druku – Kropki biedronki

Nauka liczenia do 10 wcale nie musi być nudna. Dziś mam dla Was pomysł na naukę poprzez zabawę. Będziemy malować kropki biedronki i nauczymy się liczyć do 10!

Nauka liczenia do 10

Wiosna co roku nas czymś zaskakuje. W tamtym roku był to strajk nauczycieli. W tym roku pandemia. Życie bywa przewrotne i nieprzewidywane. Tworząc dla Was pomysły na kolejne kreatywne zabawy z dziećmi, nigdy nie myślałam, że tam mocno przydadzą Wam się w tej wyjątkowej sytuacji, w której teraz jesteśmy. Dziś mam dla Was pomysł na kolejną pracę plastyczną dla przedszkolaków. Bardzo lubię łączyć naukę z zabawą i tak będzie tym razem!

Narysuj kropki biedronki

Przygotowałam zabawę z wiosennymi biedronkami. Zadaniem dziecka jest dorysowanie biedronkom odpowiedniej ilości kropek. Ta zabawa uczy liczenia do 10. Kropki dzieci mogą zrobić na różne sposoby: można je namalować kredkami czy farbkami, wykleić plasteliną, czy powycinać z papieru i przykleić. Sami zdecydujcie co sprawi Waszym dzieciom najwięcej radości. Jeśli lubicie matematyczne zadania dla dzieci to zerknijcie również na moje poprzednie wpisy: matematyczne potworki, w których przyklejamy potworkom odpowiednią ilość oczek oraz jesienne drzewa, na których umieszczamy odpowiednią ilość guziczków. A wszystkie wpisy z nauką liczenia dla dzieci znajdziecie tutaj.

Mam nadzieję, że zabawa z biedronkami spodoba się Waszym dzieciom. Dajcie znać! Zapraszam Was również na nasz Instagram, na którym dziele się pomysłami na zabawę z moimi chłopcami! A już w przyszłym tygodniu pojawi się nowy zestaw wielkanocnych kart pracy!

Nauka liczenia dla dzieci - Kropki biedronki
Nauka liczenia dla dzieci - Kropki biedronki
Nauka liczenia dla dzieci - Kropki biedronki

Nauka liczenia dla dzieci – Kropki biedronki

Nauka liczenia dla dzieci - Kropki biedronki

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj wiosenne zadania dla dzieci!Szukasz pomysłów na zabawę dla dzieci? Wydrukuj moje wiosenne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długie godziny kreatywnej zabawy! Na kartach znajdziesz wiosenne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Wiosenne zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz piękne wiosenne ilustracje i mnóstwo kreatywnej zabawy! Poznaj wiosenne zestawy. Mam dla Ciebie wiosenne zadania, wiosenne wyklejanki i wiosenną matematykę.

Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Nauka liczenia dla dzieci - Kropki biedronki

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak komentarzy

Poprzedni
Malowanie farbami dla dzieci – Lew malowany widelcem
Nauka liczenia do 10 do druku – Kropki biedronki