Nauka liczenia do 10 do druku – Kropki biedronki

Nauka liczenia do 10 wcale nie musi być nudna. Dziś mam dla Was pomysł na naukę poprzez zabawę. Będziemy malować kropki biedronki i nauczymy się liczyć do 10!

Nauka liczenia do 10

Wiosna co roku nas czymś zaskakuje. W tamtym roku był to strajk nauczycieli. W tym roku pandemia. Życie bywa przewrotne i nieprzewidywane. Tworząc dla Was pomysły na kolejne kreatywne zabawy z dziećmi, nigdy nie myślałam, że tam mocno przydadzą Wam się w tej wyjątkowej sytuacji, w której teraz jesteśmy. Dziś mam dla Was pomysł na kolejną pracę plastyczną dla przedszkolaków. Bardzo lubię łączyć naukę z zabawą i tak będzie tym razem!

Narysuj kropki biedronki

Przygotowałam zabawę z wiosennymi biedronkami. Zadaniem dziecka jest dorysowanie biedronkom odpowiedniej ilości kropek. Ta zabawa uczy liczenia do 10. Kropki dzieci mogą zrobić na różne sposoby: można je namalować kredkami czy farbkami, wykleić plasteliną, czy powycinać z papieru i przykleić. Sami zdecydujcie co sprawi Waszym dzieciom najwięcej radości. Jeśli lubicie matematyczne zadania dla dzieci to zerknijcie również na moje poprzednie wpisy: matematyczne potworki, w których przyklejamy potworkom odpowiednią ilość oczek oraz jesienne drzewa, na których umieszczamy odpowiednią ilość guziczków. A wszystkie wpisy z nauką liczenia dla dzieci znajdziecie tutaj.

Mam nadzieję, że zabawa z biedronkami spodoba się Waszym dzieciom. Dajcie znać! Zapraszam Was również na nasz Instagram, na którym dziele się pomysłami na zabawę z moimi chłopcami! A już w przyszłym tygodniu pojawi się nowy zestaw wielkanocnych kart pracy!

Nauka liczenia dla dzieci - Kropki biedronki
Nauka liczenia dla dzieci - Kropki biedronki
Nauka liczenia dla dzieci - Kropki biedronki

Nauka liczenia dla dzieci – Kropki biedronki

Nauka liczenia dla dzieci - Kropki biedronki

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Nauka liczenia dla dzieci - Kropki biedronki

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Malowanie farbami dla dzieci – Lew malowany widelcem
Nauka liczenia do 10 do druku – Kropki biedronki