Bing – moja czytanka

Bing moja czytanka to nowa seria, krótkich opowiadań dla najmłodszych czytelników. To cienkie, krótkie książeczki, które możecie ze sobą zabrać na wakacje. W środku znajdziecie opowiadania o czarnym króliczku, którego dzieci uwielbiają!

Mój starszy syn bardzo lubił Binga. Bardzo żałuje, że wiele lat temu zdobycie książki o tym króliczku graniczyło z cudem. Nie było maskotek, nie było książek. Przygody Binga można było śledzić tylko na ekranie. Cieszę się, że to się zmieniło i wiem, że szukacie książeczek o Bingu. Dziś mam dla Was dwie nowości!

W środku znajdziecie krótkie opowiadania, które zaczynają się słynnym tekstem: Niedaleko stąd tuż za zakrętem. W środku znajdziecie dużo powtórzeń, wyrazów dźwiękonaśladowczych, które dzieci mogą powtarzać.

Bing – Malowanie to wielka rzecz

Bing chce namalować piękny obraz. Razem z Flopem przygotowuje farby, fartuszek, pędzel i miseczkę do jego płukania! Do malowania wykorzystuje różne kolory, które przedstawione są na kolejnych stronach! Niestety króliczek niefortunnie wylewa wodę i wszystkie kolory się mieszają. Mimo tego okazuje się, że malowanie to wielka rzecz!

Książkę Bing – Malowanie to wielka rzecz możesz kupić tutaj.

Bing – Muzyka to wielka rzecz

W tym opowiadaniu Bing poznaje przedmioty, które tworzą muzykę i wydają dźwięki. To pozytywka, puszka z ryżem, klucze, dzwonek czy tuba. Z ich pomocą można stworzyć niezwykłą muzykę. Niestety króliczek zbyt mocno uderza w pozytywkę, która rozbija się. Flopowi na szczęście udaje się ją naprawić!

Książkę Bing – Muzyka to wielka rzecz możesz kupić tutaj.

Miłego czytania!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z Harperkids. Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Self-Regulation – Jak się lubić w świecie pełnym różnic
Bing – moja czytanka