Karty do zdjęć Już to robię

Karty do zdjęć Już to robię – do druku

Karty do zdjęć Już to robię to kolejna seria kart fotograficznych do pobrania i druku. Tym razem mam dla Was karty, które pomogą utrwalić ważne momenty w życiu dziecka!

Pamiętam, gdy nosiłam synka pod sercem. 9 miesięcy minęło mi szybko. I tak pojawił się on. Skradł moje serce w jednej chwili i jednocześnie odmienił całe życie. Nic już nie było takie same, a każdy kolejny dzień zaskakiwał mnie bardziej od poprzedniego.Małe dziecko bardzo szybko się zmienia. Wracasz do domu z noworodkiem, a za chwilę jest już niemowlakiem. Wydaje mi się, że pamiętam wiele rzeczy z tego okresu, ale gdy o nich pomyślę uświadamiam sobie o jak wielu zupełnie zapomniałam. Czasami zastanawiam się nawet czy przy kolejnym dziecku będę cokolwiek pamiętać.

Pamiętam do dziś jak mój niespełna miesięczny syn trzymał w rączce grzechotkę i próbował nią poruszać. Pamiętam pierwszy uśmiech, głużenie, przewracanie się na brzuszek, raczkowanie. Wiele było tych ważnych momentów w jego życiu. Co chwilę robił coś nowego. Co chwilę rozpierała mnie duma, że mój synek już to robi. Widziałam jak się zmienia. Jak dorasta.

Wiele ważnych chwil udało mi się utrwalić na zdjęciach i filmach. Teraz z sentymentem do nich wracam. I mając w domu dwulatka z temperamentem małej torpedy z niedowierzaniem patrzę na leżącego spokojnie w łóżeczku noworodka.

Dziś mam dla Was kolejne karty do zdjęć. To już trzecia seria moich karty. Tym razem karty są to karty, które pokazują Ważne momenty w życiu dziecka. Przydają się i dla niemowlaka, i dla malucha. Są one uzupełnieniem kart do zdjęć Mój pierwszy rok. Mam nadzieję, że dzięki nim stworzycie niezwykłe zdjęcia swoim dzieciom. Jeśli publikujesz zdjęcia z moimi kartami na Facebooku, czy Instagramie proszę oznacz mnie na zdjęciu lub dodaj #lecibocianpl. Uwielbiam oglądać Wasze zdjęcia z moimi grafikami do druku!

Dziękuję za komentarze. Są one dodatkową motywacją do kolejnych wpisów. Koniecznie napiszcie co sądzicie o nowych kartach do zdjęć i jakich jeszcze potrzebujecie!

Karty do zdjęć Już to robię

Karty do zdjęć Już to robię

Chcesz otrzymywać informację o nowych kartach do zdjęć, darmowych plakatach i wpisach?
Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie lub dołącz do newslettera. Dzięki temu otrzymasz informację o nowych darmowych plakatach na leci bocian, które pojawiają się u mnie co najmniej raz w tygodniu! 🙂

★★★

Karty do zdjęć Już to robię – do druku

» Pobierz i wydrukuj «

★★★Jak można korzystać z moich kart do zdjęć?

– Karty do zdjęć można drukować na domowej drukarce na różnych papierach. Najlepiej wydrukować je na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Karty do zdjęć dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Karty do zdjęć udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Jeśli chcesz wykorzystać je w projektach komercyjnych skontaktuj się ze mną.

Zobacz również inne karty do zdjęć:

Karty do zdjęć – Ciąża
Karty do zdjęć – Pierwszy rok

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

12 komentarzy

 1. Sylwia pisze:

  Cudowności. Cudowności. I jeszcze raz cudowności. 🙂

 2. Mariola pisze:

  Super karty do zdjęć! Tego właśnie szukałam. Mój maluszek będzie mieć piękne zdjęcia. Dzięki!

 3. Anna pisze:

  Dzięki. Zaraz drukuję, bo większość tych wyjątkowych momentów jeszcze przed moją córcią, ale korzystamy już z Twoich poprzednich kart.

 4. Mery pisze:

  Aż żałuję, że ten etap mamy już za sobą, ale myślę, że kilka z nich i tak wykorzystam!

 5. Agnieszka pisze:

  Super, z pewnością nam się przydadzą:-) Czy planuje Panie udostępnienie kart tematycznie związanych ze starszymi dziećmi? Też mam w domu dwulatka 😉

 6. Marta pisze:

  Bardzo ciekawy pomysły, kreatywny 🙂

 7. Netulka pisze:

  Na jakim papierze wydrukowac te piekne karty zeby nie stracily swojego uroku?

 8. Aga pisze:

  Karty są super! Byłyby jeszcze piękniejsze w pastelowych kolorach 🙂

Dodaj komentarz