Jedne klocki i 25 możliwości złożenia – Hi-tech robot i koparka

Jedne klocki i 25 możliwości złożenia, czyli klocki Hi-tech robot i koparka, które dają możliwość ułożenia 25 pojazdów!

Jedne klocki i 25 możliwości złożenia

Klocki to zdecydowanie jedna z tych zabawek po które moi chłopcy sięgają najczęściej. Ja bardzo się z z tego cieszę, bo to bardzo kreatywna zabawa, która nie tylko jest fajnym pomysłem na spędzenie czasu, ale również rozwija logiczne myślenie, sprawności manualne i kreatywność.

Z klocków można budować według instrukcji, ale również, albo przede wszystkim można samemu wymyślać przeróżne budowle. Czym więcej klocków, zestawów tym możliwości zabawy są większe. Chłopcy mają swoje ulubione klocki, ale nie ograniczamy się tylko do nich.

Lubie znajdywać coś nowego, innego, coś co ich zaskoczy. Nie jest jednak tak łatwo znaleźć fajne klocki, które byłyby ciekawą alternatywą do świetnie spasowanego Lego. Wiele klocków fanie wygląda na opakowaniu, ale ich układanie nie należy do przyjemności, bo albo instrukcja jest kompletnie nieczytelna, albo elementy się rozłączają.

Klocki Hi-tech robot i koparka

W naszym domu pojawiły się ostatnio nowe klocki, których przyznam się szczerze wcześniej nie znałam. W pudełku znajduje się 412 elementów i 25 pomysłów na pojazdy. Tak z tego jednego zestawu dzieci mogą stworzyć, aż 25 różnych pojazdów. Jest ogromna koparka, robot, motor, helikopter czy truck.

Zestaw jest duży, a ma zaskakująco dobrą cenę. Pewnie zastanawiacie się jak z jakością. Mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Elementy są bardzo fajnie spasowane, łatwo się je ze sobą łączy, ale też rozłącza. Mój 6 latek radzi sobie z tymi klockami bardzo dobrze. Sam zbudował ogromną koparkę. Musiał jedynie trochę przyzwyczaić się do instrukcji, która jest czytelna, ale zilustrowana nieco inaczej niż w klockach Lego.

Filip zbudował już kilka modeli z tego zestawu i po łączeniu i rozłączaniu klocków – klocki nadal są jak nowe. Jeśli Wasi chłopcy lubią zabawę klockami to zdecydowania jest to fajny pomysł na zabawę. W przystępnej cenie znajdziecie tutaj dużo możliwości zabawy. Klocki są porządnie i solidnie wykonane, a same pojazdy są później fajną zabawką do zabawy. Myślę, że to nie ostatni zestaw z tej serii w naszym domu.

Klocki Hi-tech robot i koparka najtaniej kupisz tutaj. Znajdziesz je również na Allegro – o tu.

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Walentynkowe zabawy dla dzieci – puzzle do druku
Jedne klocki i 25 możliwości złożenia – Hi-tech robot i koparka