Planer szkolny 2020/21 do druku

Planer szkolny 2020/21 do druku to zestaw planerów dla ucznia, które pomogą ogarnąć szkolne obowiązki i zadania w całym roku szkolnym.

Planer szkolny 2020/21 do druku

Jestem z tych mam, które z nadzieją spoglądają na kartki kalendarza, wyczekują września i początku roku szkolnego. Cieszę się, że dzieci wracają do szkoły, ale jednocześnie się boję. Wiem, że ten rok szkolny będzie zupełnie inny i niepewny. Wiem też, że mocno potrzebny jest nam ten powrót do normalności i rytmu dnia, który utraciliśmy.

Co przyniesie ten rok szkolny tego nie wiem. Mój starszy syn w tym roku dumnie zmierza do zerówki. Wielkie zmiany i rewolucje czekają na nas w przyszłym roku, wtedy Filip pójdzie do pierwszej klasy, a Igor rozpocznie swoją przygodę z przedszkolem.

Planer szkolny dla ucznia

Rozmawiając z wieloma mamami i nauczycielami, wiem, że nauczanie zdalne bywało różne, a motywacje dzieci do nauki w domu malały z każdym kolejnym dniem. Nie wiem jak nauczyciele to robią, ale zdecydowanie bardziej potrafią zmotywować dzieci do systematyczności. Dzieci w grupie motywują się również wzajemnej obserwując swoje postępy. Pogodzenie obowiązków zawodowych, domowych z całodniową opieką nad dziećmi bywa trudne. Jeśli dodatkowo musimy się wcielić w rolę nauczyciela i realizować z dzieckiem program bywa bardzo trudno.

Jak zorganizować naukę w szkole i w domu?

Dziś mam dla Was coś co pomoże Wam zapanować nieco nad nauką i pomoże uporządkować szkolne obowiązki. Mam dla Was planer szkolny 2020/21 do druku, a raczej zestaw 18 szkolnych planerów dla ucznia. To planer, o który najczęściej pytaliście rok temu. W tym roku udało się i jest! Mam nadzieję, że sprostałam i Wam się spodoba. Znajdziecie w nim wiele rozwiązań, które znacie dobrze z innych moim planerów, a także znaną Wam już kolorystykę i grafikę z pastelowej serii planerów! Planery możesz wydrukować tyle razy ile tego potrzebujesz, dzięki temu wykorzystać te karty, które są Ci potrzebne.

Planer szkolny 2020/21 do druku
Planer szkolny 2020/21 do druku

Zaplanuj cały rok szkolny 2020/21

W zestawie znajdziecie 12 miesięcznych planerów na cały rok szkolny 2020/21. To planery, których układ dobrze znacie z mojego bloga, a które zyskały pastelową kolorystykę i bardziej młodzieżową formę. Nie zabrakło w nich czytelnego kalendarza z miejscem na notatki w każdym dniu, listą zadań oraz miejscem na egzaminy, zajęcia dodatkowe i notatki.

Razem z miesięcznymi planerami w zestawie znajdziecie również kilka dodatków, które będą pomocne dla każdego ucznia:

  • plan tygodnia, w którym można szczegółowo rozplanować każdy dzień i zadania domowe,
  • plan lekcji z miejscem na zajęcia dodatkowe,
  • planer egzaminu/klasówki/sprawdzianu, z listą zagadnień do nauki przed egzaminem,
  • planer ocen, z miejscem na wpisanie ocen ze wszystkich przedmiotów,
  • tabliczka mnożenia, którą można wydrukować w formie plakatu lub wklejki do zeszytu,
  • plan roku, czyli kalendarz na cały rok szkolny.

Dla kogo planer szkolny 2020/21?

Planer szkolny to kalendarz dla każdego ucznia. Pomoże uporządkować szkolne obowiązki i zadania domowe. Sprawdzi się zarówno podczas zajęć w szkole, ale także nauce zdalnej, bo dzięki nim Twoje dziecko może uporządkować wszystkie swoje obowiązki, a Ty łatwo możesz sprawdzić co zostało zrobione, a co nie. To planer zarówno dla ucznia podstawówki jak i liceum.

Pobierz i wydrukuj Mój szkolny planer!

Miesięczne planery na cały rok szkolny
Miesięczne planery na cały rok szkolny
Miesięczne kalendarze dla ucznia
Miesięczne kalendarze dla ucznia
Tabliczka mnożenia, która pomaga w nauce
Tabliczka mnożenia, która pomaga w nauce
Plan lekcji z miejscem na zajęcia dodatkowe
Plan lekcji z miejscem na zajęcia dodatkowe
Zestaw plannerów szkolnych dla każdego ucznia
Zestaw plannerów szkolnych dla każdego ucznia
Zorganizuj naukę w domu i szkole!
Zorganizuj naukę w domu i szkole!

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Badania w ciąży – jak się do nich przygotować?
Planer szkolny 2020/21 do druku