Laurka dla Babci i Dziadka z kalendarzem

Laurka dla babci i dziadka z kalendarzem to świetny pomysł na wyjątkowy ręcznie robiony prezent. Dzień Babci i Dziadka to takie dni, w których możemy zaskoczyć naszą ukochaną babcię i dziadka wyjątkowymi prezentami. To świetna okazja do zrobienia laurek, albo innych własnoręcznie przygotowanych prezentów.

W naszej rodzinie już od lat tradycją stały się kalendarze, które moi chłopcy wręczają co oku swoich dziadkom i pradziadkom. To kalendarze, w których zamieszczamy nasze rodzinne zdjęcia z całego roku. Są świetnym prezentem, ale też pamiątką. W tym roku pomyślałam żeby te kalendarze przygotować również zupełnie inaczej w formie wyjątkowych laurek, które możecie zrobić na różne sposoby.

Wykorzystałam do tego projekty moich kalendarzy, dzięki którym możecie zrobić laurkę dla babci i dziadka z wyjątkowym kalendarzem na cały rok. U góry kalendarza znajdziecie portrety babci i dziadka w różnych wersjach. Możecie wybrać różne fryzury, albo stworzyć je samodzielnie. Jesteście ciekawi jakie laurki dla babci i dziadka wymyśliłam w tym roku? Zobaczcie poniżej – mam nadzieję, że spodobają się Wam, ale przede wszystkim Waszym Babciom i Dziadkom 🙂

Laurka dla Babci i Dziadka w formie kalendarza
Laurka dla Babci i Dziadka w formie kalendarza
Laurka dla Babci i Dziadka w formie kalendarza

Co jest potrzebne?

Do zrobienia laurek z kalendarzem potrzebne będą:

 • wydrukowane szablony,
 • sznurek,
 • dziurkacz,
 • nożyczki,
 • klej,
 • wata, włóczka bibuła, kredki – jeśli chcecie wykonać samemu fryzury lub namalować portrety babci lub dziadka.

Jak zrobić laurki z kalendarzem?

Wydrukuj wybrane szablony. Wytnij 12 kart kalendarza na każdy miesiąc. Dziurkaczem zrób u góry dziurki i przełóż przez nie sznurek. Przyklej kartki kalendarza do wybranej wersji laurki.

Laurka dla babci z kalendarzem

Laurka dla babci z kalendarzem to wyjątkowy kalendarz dla babci z portretem babci. W zestawie znajdziesz, aż 7 różnych wersji do wyboru: 5 z różnymi fryzurami, 1 w której samodzielnie możesz stworzyć fryzurę dla swojej babci (wykorzystując kredki, bibułę, włóczki czy watę) i 1 jedną, w której możesz namalować rysunek dla babci lub jej portret.

Laurka dla babci z kalendarzem
Laurka dla babci z kalendarzem
Laurka dla babci z kalendarzem

Pobierz laurkę dla babci z kalendarzem

Laurka dla dziadka z kalendarzem

Laurka dla dziadka z kalendarzem to wyjątkowy kalendarz dla babci z portretem babci. W zestawie znajdziesz, aż 7 różnych wersji do wyboru: 5 z różnymi fryzurami, wąsami, brodami, 1 w której samodzielnie możesz stworzyć fryzurę i wąsy dla dziadka (wykorzystując kredki, bibułę, włóczki czy watę) i 1 jedną, w której możesz namalować rysunek dla dziadka lub jej portret.

Laurka dla dziadka z kalendarzem
Laurka dla dziadka z kalendarzem
Laurka dla dziadka z kalendarzem

Pobierz laurkę dla dziadka z kalendarzem

Kalendarze dla babci i dziadka!

Na koniec mam jeszcze dwa Was kalendarze dla babci i dziadka na cały rok 2024. Przygotowałam dla Was kalendarz w formie plakatu, który wystarczy wydrukować, ale także kalendarz w formie kolorowanki na cały rok.

Pobierz kalendarze dla babci i dziadka

Do dzieła!

Mam nadzieję, że moje laurki dla babci i dziadka z wyjątkowymi kalendarzami pomogą Wam stworzyć wyjątkowe prezenty z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Jak zwykle zachęcam Was do zrobienia ich w kreatywny sposób.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 komentarz
 • mark-bud
  3 marca 2022

  Bardzo dobrze prowadzony blog, treści merytoryczne, a zarazem przejrzyste. Pozdrawiam serdecznie z całą rodzinką i życzę smacznej kawusi.

Poprzedni
Lapbook dla babci i dziadka – do druku
Laurka dla Babci i Dziadka z kalendarzem