Lista zadań do druku

Lista zadań do druku

Lista zadań, to do list, czy lista zadań do zrobienia. Różnie można ją nazwać, ale to jedna z bardziej praktycznych i przydatnych ostatnio u mnie rzeczy.

Remont, dziecko, praca – mnóstwo rzeczy do załatwienia. Czasami bywa ciężko. Czasami coś umknie. Mam w domu kalandarze, planery, a często zdarza mi się zapisywać wszystko na małych karteczkach. To takie przyzwyczajenie, którego po latach ciężko się wyzbyć.

Kartki i karteczki

Żeby zapanować nad karteczkowym nieładem (i przy okazji ich nie pogubić) zapiski często trafiają na lodówkę. Tam trudno ich nie zauważyć, bo lodówka jest u nas niczym centrum dowodzenia całym domem. Poskreślane kartki nie wyglądają jednak zbyt dizajnersko, a ja lubię jak rzeczy są nie tylko praktyczne, ale i ładne. Zrobiłam, więc sobie listy zadać – te, które znacie z mojego miesięcznego planera i to był strzał w 10!Listy zadań, czyli zrób i odznacz

Ostatni czas to dla nas okres niekończących się remontów. Liczę, że do lata w końcu wyjdziemy z kurzu i gruzu. W czasie remontu trzeba ogarnąć mnóstwo różnych rzeczy. Łatwo o wielu z nich zapomnieć. Zaczęłam spisywać sobie różne rzeczy do zrobienia na liście zadań i przyznam się wam szczerze, że nie tylko uporządkowałam sobie wszystkie sprawy do załatwienia, ale również odhaczanie kolejnych rzeczy motywowało mnie do szybszego zrobienia następnych zadań z listy.

Listy zadań wykorzystuję do różnych rzeczy. Dzielę je zazwyczaj tematycznie. Teraz stworzyłam listę na potrzeby wiosennych porządków. Początkowo mnie trochę przeraziła, ale na prawdę wypisanie na liście wszystkich rzeczy do zrobienia daję motywację do zrobienia tych rzeczy.

Listę zadań do druku można wykorzystać również do przygotowania dziecięcej wyprawki, listy książek do przeczytania i wielu innych rzeczy.

Lista zadań do druku – w 4 kolorach

Moją listę zadań możecie pobrać o wydrukować. W ramach akcji #zorganizowanamama przygotowałam ją w 4 kolorach. Na 1 karcie A4 znajdziecie 4 listy zadań do druku.

Korzystacie z list zadań? Jeśli nie to bardzo Wam je polecam. Sprawdzi się nie tylko dla mam, ale dla każdego z Was!

Chcesz otrzymywać informację o grafikach, darmowych plakatach i wpisach?
Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie lub dołącz do newslettera.

Lista zadań do druku

» Pobierz i wydrukuj «

Zobacz również:

Kalendarz 2017 do druku na 12 miesięcy

Sprawdź również moje darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

5 komentarzy

  1. Dominika pisze:

    To chyba coś czego potrzebuję. U mnie na lodówce zawsze znajduje się milion karteczek, a może taka lista zadań pomoże mi to wszystko jakoś ogarnąć. Dzięki!

  2. Dorota pisze:

    Moja domowa organizacja leży w gruzach. Wydrukoważam już Twój kalendarz, a teraz ściągam listę zadań i bardzo Ci za nie dziękuję.

  3. Joanna pisze:

    Szkoda, że dopiero teraz Cię znalazłam 😉 Ciekawe rzeczy tu znajduję. Dzięki i pozdrawiam!

Dodaj komentarz