Lista zadań do druku

Lista zadań, to do list, czy lista zadań do druku. Różnie można ją nazwać, ale to jedna z bardziej praktycznych i przydatnych ostatnio u mnie rzeczy.

Lista zadań do druku – 2 wzory

Remont, dziecko, praca – mnóstwo rzeczy do załatwienia. Czasami bywa ciężko. Czasami coś umknie. Mam w domu kalandarze, planery, a często zdarza mi się zapisywać wszystko na małych karteczkach. To takie przyzwyczajenie, którego po latach ciężko się wyzbyć.

Lista zadań zamiast kartek i karteczek

Żeby zapanować nad karteczkowym nieładem (i przy okazji ich nie pogubić) zapiski często trafiają na lodówkę. Tam trudno ich nie zauważyć, bo lodówka jest u nas niczym centrum dowodzenia całym domem. Poskreślane kartki nie wyglądają jednak zbyt dizajnersko, a ja lubię jak rzeczy są nie tylko praktyczne, ale i ładne. Zrobiłam, więc sobie listy zadać – te, które znacie z mojego miesięcznego planera i to był strzał w 10!

Listy zadań, czyli zrób i odznacz

Ostatni czas to dla nas okres niekończących się remontów. Liczę, że do lata w końcu wyjdziemy z kurzu i gruzu. W czasie remontu trzeba ogarnąć mnóstwo różnych rzeczy. Łatwo o wielu z nich zapomnieć. Zaczęłam spisywać sobie różne rzeczy do zrobienia na liście zadań i przyznam się wam szczerze, że nie tylko uporządkowałam sobie wszystkie sprawy do załatwienia, ale również odhaczanie kolejnych rzeczy motywowało mnie do szybszego zrobienia następnych zadań z listy.

Listy zadań wykorzystuję do różnych rzeczy. Dzielę je zazwyczaj tematycznie. Teraz stworzyłam listę na potrzeby wiosennych porządków. Początkowo mnie trochę przeraziła, ale na prawdę wypisanie na liście wszystkich rzeczy do zrobienia daję motywację do zrobienia tych rzeczy.

Listę zadań do druku można wykorzystać również do przygotowania dziecięcej wyprawki, listy książek do przeczytania i wielu innych rzeczy.

Lista zadań do druku – w 4 kolorach

Moją listę zadań możecie pobrać o wydrukować. W ramach akcji #zorganizowanamama przygotowałam ją w 4 kolorach. Na 1 karcie A4 znajdziecie 4 listy zadań do druku.

Korzystacie z list zadań? Jeśli nie to bardzo Wam je polecam. Sprawdzi się nie tylko dla mam, ale dla każdego z Was!

Lista zadań – do druku

Podobają Ci się moje grafiki? Możesz je pobrać za darmo! To miłe, prawda? Mi będzie bardzo miło jeśli dołączysz do mnie na Instagramie i odkryjesz jeszcze więcej moich kreatywnych pomysłów ❤Jak drukować moje grafiki?

– Grafiki można drukować na domowej drukarce (ja w domu drukuję na takiej – ma bardzo oszczędne tusze) na różnych papierach. Nawet zwykłym typu “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze np. 160 g – np. taki papier ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Zerknij również jak można przywiesić plakaty bez wiercenia.

– Grafiki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w formacie .jpg

– Grafiki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Dominika
  14 marca 2017

  To chyba coś czego potrzebuję. U mnie na lodówce zawsze znajduje się milion karteczek, a może taka lista zadań pomoże mi to wszystko jakoś ogarnąć. Dzięki!

  • Klaudia
   14 marca 2017

   Mam nadzieję, że sprawdzi się u Ciebie tak samo jak u mnie.

 • Dorota
  14 marca 2017

  Moja domowa organizacja leży w gruzach. Wydrukoważam już Twój kalendarz, a teraz ściągam listę zadań i bardzo Ci za nie dziękuję.

 • Joanna
  12 października 2017

  Szkoda, że dopiero teraz Cię znalazłam 😉 Ciekawe rzeczy tu znajduję. Dzięki i pozdrawiam!

  • Klaudia
   13 października 2017

   Zapraszam ponownie. Mam nadzieję, że będziesz mnie czasem odwiedzać! 🙂

Poprzedni
Plakaty do domu do druku
Lista zadań do druku