Plakaty do łazienki do druku

Plakaty do łazienki, czyli seria 7 plakatów do łazienki z zabawnymi tekstami i minimalistycznej formie. Pobierz za darmo i wydrukuj do swojej łazienki!

Na wiosnę odświeżamy nasza drugą łazienkę. Żeby nie wdychać kolejnego remontowego kurzu postanowiliśmy pomalować kafle i nadać jej charakteru, którego obecnie jej zupełnie brakuje. Łazienka nie jest zła, ale błękitne mazy na kafelkach przyprawiają mnie o ból głowy. I czuje się w niej niczym w łodzi podwodnej. Może dla mojego męża nurka to atrakcyjne widoki, ale ja zdecydowanie wolę biel, drewno i zdecydowane dodatki.

Przed oczami już widzę jak łazienka będzie wyglądać i nie umiem doczekać się aż zobaczę ją taką w rzeczywistości. Czekam na cieplejsze dni i zaczynam. Zastanawiałam się tylko czym ozdobić jedną ścianę. Zgadnijcie o czym pomyślałam? Często piszecie mi, że brakuje Wam już ścian na kolejne plakaty i oto mam dzisiaj nowy pomysł na dodatkowe miejsce dla plakatów: na plakaty do łazienki.Plakaty do łazienki były dla mnie sporym wyzwaniem, ale pomyślałam, że podejdę do nich z lekkim humorem, bo trochę trudno by mi było podejść do łazienkowych spraw zupełnie na poważnie. Powymyślałam różne teksty – mam nadzieję, że wyszły mi w miarę zabawnie.

Powstało 7 plakatów do łazienki – w bieli, czerni, z napisami. Jest też jeden plakat z zabawką łazienkową grafiką. Plakaty są minimalistyczne i uniwersalne, dzięki temu będą pasować do różnych łazienkowych aranżacji, a może staną się fajnym designerskim akcentem i w Twojej łazience? Koniecznie dajcie znać co o nich sądzicie! Bo każdy Wasz komentarz ogromnie motywuje mnie do dalszego działania.

Jeśli chcecie wiedzieć wcześniej co pojawi się na blogu to zapraszam Was serdecznie na mojego Instagrama. Tam często wcześniej niż na blogu dziele się moimi pomysłami i pojawia się wiele zapowiedzi tego co będzie wkrótce na blogu. Będzie mi miło jeśli mnie zaobserwujecie!

Plakaty do łazienki do druku

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach i wpisach?
Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie lub dołącz do newslettera. Dzięki temu otrzymasz informację o nowych darmowych plakatach na leci bocian, które pojawiają się u mnie co najmniej raz w tygodniu! 🙂

Plakaty do łazienki – do druku

» Pobierz i wydrukuj «

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty można drukować na domowej drukarce na różnych papierach. Nawet zwykłym typu „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Zobacz moje inne darmowe plakaty do druku:

Plakat z Alfabetem
6 plakatów dla dzieci
Plakat z misiem

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

Previous
Liczypieski – książka nie tylko do nauki liczenia
Plakaty do łazienki do druku