Planer do druku maj 2018

Darmowy planer do druku maj 2018 do pobrania za darmo. Pobierz miesięczny planner na maj 2018 z miejscem na ważne notatki, listą zadań do wydrukowania!

Za oknami wiosna. Czuć ją na każdym kroku. Chyba nic nie nastraja mnie tak pozytywnie. Co dziennie obserwujemy nowe listki i kwiatki na roślinach. W ogrodzenie robi się kolorowo. Powoli dociera do mnie fakt, że już za kilka dni w naszym domu przywitamy kolejnego maluszka. A dziś z wielkim brzuchem mam dla Was planer na maj. Mam nadzieję, że będzie on bardzo kolorowy! A ja wrócę do Was z pełnią sił, uda mi się zrealizować wszystkie pomysły, które mam w głowie od kilka miesięcy, jednak ciążowe zakazy mi je uniemożliwiły.Planer do druku – maj 2018

Darmowy planer na maj 2018 przygotowałam dla Was w delikatnym niebieskim kolorze, który widze w ostatnich dniach codziennie spoglądając na niebo. Możecie pobrać go również w wersji czarno-białej. Jak co miesiąc znajdziecie w nim listę zadań do zrobienia, miejsce na wydatki i rachunki, ważne sprawy, o których nie należy zapomnieć i zadbaj o siebie. Ja wybieram zdecydowanie niebieską wersję. A Ty?

Darmowy planer do druku maj 2018

» Pobierz i wydrukuj «
Miłego dnia!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze
  • Anna
    21 kwietnia, 2018

    Muszę sobie taki wydrukować.

  • Agnieszka
    16 maja, 2018

    Druga połowa maja da nam w kość pod względem wyjazdów, więc i mi się taki przyda aby niczego nie ominąć.

Poprzedni
Planer do druku kwiecień 2018
Planer do druku maj 2018