Plan lekcji do druku – edycja 2019

Przygotowałam nowy plan lekcji do druku. A nawet 2 nowe plany! W tym roku mam dla Was 2 wersję: niebieską i różową. Z listem i królikiem. Wybierz swój plan lekcji – pobierz go i wydrukuj zupełnie za darmo!Plan lekcji do druku

Wakacje minęły mi szybciej niż wszystkie pozostałe miesiące w roku. Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a koniec sierpnia to idealny czas na nowe plany lekcji dla Was.

Plan lekcji to chyba jedna z tych rzeczy, której nie może zabraknąć w szkolnej wyprawce ucznia. To jedna z tych rzeczy, która pomaga ogarnąć szkolną rzeczywistość. Choć po wakacyjnym odpoczynku powrót do szkoły może być nieco trudny! 🙂 Wiedziałam, że plan lekcji do druku musi się u mnie pojawić i w tym roku!

Zastanawiałam się czy przygotować dla Was w tym roku nowe plany lekcji, ale zobaczyłam, że w tamtym roku z moich planów lekcji skorzystało 18 000 uczniów (sama w to nie dowierzam), więc chyba Wam się spodobały i przydały. Znajdziecie je tutaj. Dziś mam dla Was 2 zupełnie nowe plany lekcji, które mam nadzieję i w tym roku polubicie tak samo mocno!

Plan lekcji do druku - pobierz i wydrukuj

Pobierz plan lekcji

W tym roku przygotowałam dla Was 2 plany lekcji w bajkowym klimacie. Jeden w różowej wersji kolorystycznej i króliczkami, drugi niebieski z lisem. Chciałam stworzyć wersję dla dziewczynek i dla chłopców i chyba mi się to udało. Na planie lekcji przy każdym dniu znajdziesz miejsce do wpisania godziny, od której zaczynają się lekcje. Nie zabrakło również miejsca na dodatkowe zajęcia.

Trochę żałuję, że w tym roku jeszcze z nich nie skorzystamy, bo Filip zaczyna kolejny rok w przedszkolu, ale za 2 lata zaprojektuje pierwsze plany lekcji dla mojego starszego syna.

Wybierz plan lekcji, pobierz i wydrukuj

Która wersja planu lekcji bardziej Ci się podoba? Daj koniecznie znać czy wybierasz króliczki czy lisa?

Plan lekcji do druku - pobierz i wydrukuj
Plan lekcji do druku - pobierz i wydrukuj

Ile to kosztuje?

Zupełnie nic. Nie znajdziesz tu żadnych ukrytych płatności i gwiazdek. Daję Ci coś co wymyśliłam zupełnie za darmo. Jeśli korzystasz z moich pomysłów, podobają Ci się to możesz też mi dać coś co Ciebie nic nie kosztuje. Możesz odwdzięczyć mi się wirtualnie. Jak?

1. Pokaż znajomym

Powiedz o moim blogu swoim znajomym, udostępnij informację o moim planerze, o kreatywnych i rodzinnych pracach dla dzieci. Pokaż, że są to fajne rzeczy i warto mnie czasem odwiedzić, bo zaskakuję kolejnymi pomysłami. Jeśli udostępnisz informację na Facebooku Twoi znajomi dowiedzą się o moim blogu, a ja może dzięki temu zyskam nowych czytelników. Moje pomysły trafią do wielu mam, które również będą mogły z nich skorzystać!
[ssba-buttons]

2. Pochwal się

Jeśli skorzystasz z mojego kalendarza i kreatywnych pomysłów. Powiesisz go na ścianie, zrobisz kreatywne prace razem ze swoim dzieckiem. Zainspirują Cię one do swoich własnych pomysłów. Zrób im zdjęcia i pokaż jeoznacz mnie na postach (@lecibocianpl), ohasztaguj swoje wpisy #lecibocianpl lub #kreatywniezbocianem. Pochwal się nimi na stories, a ja z wielką przyjemnością pokaże je u siebie! Pokaż znajomym jakie mam fajne pomysły. Pokaż moje mój kalendarz w swoim domu, pokaż jak Twoje dzieci wyklejają moje wyklejanki i robią kreatywne pomysły.

3. Zostań ze mną

Dla Ciebie to tak nie wiele, a mi pomoże zdobyć nowych czytelników i tworzyć dla Was jeszcze więcej fajnych rzeczy! Jeśli jeszcze mnie nie obserwujesz to dołącz do mnie na Facebooku i Instagramie. I nie zapomnij odwiedzać mnie regularnie! Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami! Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Plan lekcji do druku – wersja różowa

Plan lekcji do druku - wersja różowa

Pobieram do użytku prywatnego

Plan lekcji do druku – wersja niebieska

Plan lekcji do druku - wersja niebieska

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać planu lekcji do druku?

– Plan lekcji do druku możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Plan lekcji do druku dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plany lekcji udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Plan lekcji do druku w dwóch kolorach

Miłego planowania!

Klaudia

Previous
Planer wrzesień 2019 – do pobrania i wydrukowania
Plan lekcji do druku – edycja 2019