Plan lekcji do druku – edycja 2019

Plan lekcji do druku w dwóch wersjach! Wybierz plan lekcji dla siebie: niebieski i różowy. Z listem i królikiem. Pobierz go i wydrukuj zupełnie za darmo!

Plan lekcji do druku

Wakacje minęły mi szybciej niż wszystkie pozostałe miesiące w roku. Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a koniec sierpnia to idealny czas na nowe plany lekcji dla Was.

Plan lekcji to chyba jedna z tych rzeczy, której nie może zabraknąć w szkolnej wyprawce ucznia. To jedna z tych rzeczy, która pomaga ogarnąć szkolną rzeczywistość. Choć po wakacyjnym odpoczynku powrót do szkoły może być nieco trudny! 🙂 Wiedziałam, że plan lekcji do druku musi się u mnie pojawić i w tym roku!

Zastanawiałam się czy przygotować dla Was w tym roku nowe plany lekcji, ale zobaczyłam, że w tamtym roku z moich planów lekcji skorzystało 18 000 uczniów (sama w to nie dowierzam), więc chyba Wam się spodobały i przydały. Znajdziecie je tutaj. Dziś mam dla Was 2 zupełnie nowe plany lekcji, które mam nadzieję i w tym roku polubicie tak samo mocno!

Plan lekcji do druku - pobierz i wydrukuj

Pobierz plan lekcji

W tym roku przygotowałam dla Was 2 plany lekcji w bajkowym klimacie. Jeden w różowej wersji kolorystycznej i króliczkami, drugi niebieski z lisem. Chciałam stworzyć wersję dla dziewczynek i dla chłopców i chyba mi się to udało. Na planie lekcji przy każdym dniu znajdziesz miejsce do wpisania godziny, od której zaczynają się lekcje. Nie zabrakło również miejsca na dodatkowe zajęcia.

Trochę żałuję, że w tym roku jeszcze z nich nie skorzystamy, bo Filip zaczyna kolejny rok w przedszkolu, ale za 2 lata zaprojektuje pierwsze plany lekcji dla mojego starszego syna.

Wybierz plan lekcji, pobierz i wydrukuj

Która wersja planu lekcji bardziej Ci się podoba? Daj koniecznie znać czy wybierasz króliczki czy lisa?

Plan lekcji do druku - pobierz i wydrukuj
Plan lekcji do druku - pobierz i wydrukuj

Plan lekcji do druku – wersja różowa

Plan lekcji do druku - wersja różowa

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi i kreatywne grafiki? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Plan lekcji do druku – wersja niebieska

Plan lekcji do druku - wersja niebieska

Pobieram do użytku prywatnego

Poznaj mój planer szkolny 2020/21!

Mam dla Ciebie coś jeszcze! Planer szkolny, w którym znajdziesz 18 grafik do druku: miesięczne planery na cały rok szkolny, plan tygodnia, plan lekcji, planer egzaminów i ocen. Zestaw ten pomoże Ci ogarnąć szkolne obowiązki i zadania w całym roku szkolnym. Możesz go pobrać tutaj. Poznaj mój szkolny planer!

Miesięczne planery na cały rok szkolny
Szkolny planer 2020/21

Jak można korzystać planu lekcji do druku?

– Plan lekcji do druku możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Plan lekcji do druku dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plany lekcji udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Plan lekcji do druku w dwóch kolorach

Miłego planowania!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 komentarze
 • Monika
  17 września 2020

  Prześliczny plan lekcji dla mojej pierwszoklasistki. Oczywiście króliczek, córka uwielbia króliczki. Dziękujemy!

 • Kasia
  21 stycznia 2021

  Fajny plan lekcji 🙂

Poprzedni
Planer wrzesień 2019 – do pobrania i wydrukowania
Plan lekcji do druku – edycja 2019