Pomruki – kartonowe książki dla dzieci z okienkami

Pomruki to nowa seria kartonowych książek dla najmłodszych dzieci. Oprócz wesołych rymowanek w środku znajdziecie duże otwierane okienka i mnóstwo wyrazów dźwiękonaśladowczych!

Pomruki – kartonowe książki dla dzieci z okienkami

Pomruki to rymowane książeczki z okienkami. W tej nowej serii ukazały się właśnie 4 tytuły. W każdej z nich znajdziecie rymowane historie o zwierzętach. Każda książeczka składa się z 14 sztywnych stron. Zabawne historie to nie wszystko.

Pomruki kryją w sobie mnóstwo onomatopei, czyli wyrazów naśladujących dźwięki i odgłosy naturalne. Dzięki temu są również fajną propozycją do ćwiczeń logopedycznych z dziećmi i zachęcają do nauki mowy.

Wielkie okienka na każdej stronie zachęcają malucha do czytania. Okienka odkrywają kolejnych bohaterów opowieści. Tematyka książeczek jest bardzo bliska dzieciom. Znajdziecie w nich opowieści o tym co każdy z nas robi w ciągu dnia. Pomruki zabiorą Was w podróż w mieście, a także na wieś. Nie zabrakło również tak ważnej dla najmłodszych dzieci książki o zasypianiu. Całość dopełniają bardzo ładne ilustracje, dzięki którym z dużą przyjemnością przegląda się każdą kolejną stronę.

W serii Pomruki ukazały się 4 książki:

  • Pomruki w mieście,
  • Pomruki w domu,
  • Pomruki na wsi,
  • Pomruki na dobranoc.
Pomruki - kartonowe książki dla dzieci z okienkami
Pomruki – kartonowe książki dla dzieci z okienkami

Pomruki w mieście

Poznajcie Miśka i zobaczcie jak spędza cały dzień w mieście. W mieście dużo się dzieje, ale wszyscy są dla siebie serdeczni. Razem z bohaterami dzieci wybiorą się na zakupy, do myjni, będą świadkami wypadku drogowego i wielkiej awarii.

Książkę możesz kupić tutaj: Pomruki w mieście

Pomruki w domu

W tej części dzieci spędzą cały dzień z krokodylem i jego rodziną. Zaczynamy od pobudki i śniadania. Później będzie czas na zabawę i śpiewanie piosenek, ale także na codzienne obowiązki takie jak pranie.

Książkę możesz kupić tutaj: Pomruki w domu

Pomruki na wsi

Na wsi można spotkać wiele zwierząt. Króliczek chce poznać je wszystkie, dlatego spędzi cały dzień na wsi. Są kury, kaczki, konie i świnie. Nie zabrakło również traktora! Dzieci z tej opowieści dowiedzą się kto mieszka w oborze, stajni czy w chlewiku.

Książkę możesz kupić tutaj: Pomruki na wsi

Pomruki na dobranoc

Kociak wraca do domu razem z mamą. Jest już późny wieczór, dlatego pora położyć się spać. Przed snem trzeba zjeść kolacje, posprzątać zabawki i okapać się.

Książkę możesz kupić tutaj: Pomruki na dobranoc

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z wydawnictwem Wilga. Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Jaki rower dla dziecka wybrać?
Pomruki – kartonowe książki dla dzieci z okienkami