Skarb Straszliwego Zet – książka, którą przeczytasz na różne sposoby

Bardzo doceniam w książkach do dzieci niebanalne pomysły. Lubie jak książka zaskakuje. Lubię, gdy jest w niej coś więcej poza ładną historią. Takie książki lubią też dzieci i są dobrą propozycją dla dzieci, które za książkami nie przepadają.

Skarb Straszliwego Zet

Dzisiaj mam dla was właśnie taką książkę, w której znajdziecie piękne ilustracje, wciągającą przygodę, ale też zaskakujący pomysł na jej wydanie. Co jest w niej zaskakującego?

To niezwykła książka pełna morskich przygód, w której to Wy decydujecie jak skończy się przygoda. Pomogą Wam w tym zakładki z ikonami, które znajdziecie z boku książki. Dzięki nim mali czytelnicy stają się współautorami książki, a każde jej czytanie może być zupełnie inną historią.

Niezwykła książka dla dzieci

Dwójka przyjaciół Jack i Mary podczas zabawy na plaży odnajduje butelkę, a w niej tajemniczy list. Jest krótki i trochę nieczytelny, ale mali piraci szybko odczytują, że na Papuziej Wyspie czeka na nich skarb. Małych piratów nie trzeba długo zachęcać i wyruszają w niezwykłą morską podróż. W tej podróży pomogą mali czytelnicy, którzy zdecydują jak potoczy się ich przygoda i odkryją kim tak naprawdę jest Straszliwy Zet.

Książkę Skarb Straszliwego Zet możesz kupić tutaj.

Masz ochotę na więcej fajnych i wartościowych książek dla dzieci? Wejdź do naszej naszej biblioteczki z książkami i zobacz jakie książki czytam z moimi dziećmi. Dołącz do mnie na Instagramie – zobacz jeszcze więcej książkowych inspiracji i odkryj moje roślinne wnętrza ❤

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer wrzesień 2021 – do druku za darmo
Skarb Straszliwego Zet – książka, którą przeczytasz na różne sposoby