Kreatywne książki do wyklejania i kolorowania dla maluchów

Dziś mam dla Was wyjątkowo kreatywne książki dla dzieci z zadaniami do wyklejania i kolorowania. Bohaterami tych książek są ulubione postacie z bajek. Znajdziecie tu ulubionego króliczka Binga, szalone lokomotywy z Tomkiem na czele, ale także Muminki czy sympatycznego misia Paddingtona. Propozycji jest dużo, więc mam nadzieję, że znajdziecie wśród nich takie, które będą idealne dla Waszych maluchów!

Książki powstały z myślą o najmłodszych dzieciach. To doskonałe propozycje dla dzieci, które rozpoczynają rozwiązywanie łamigłówek, bo zadania są proste i nie zniechęcą ich do zabawy. W środku znajdziecie proste zadania i naklejki do wielokrotnego użytku. My z pewnością zabieramy je ze sobą na wakacje, bo nowe książki to u nas zawsze u nas świetny pomysł na przetrwanie podróży z dzieckiem w samochodzie czy samochodzie. To jeden z pewniaków, który sprawdza się u nas od lat. Wszystkie książki znajdziecie na stronie wydawnictwa Harper Kids – znajdziecie tam również książeczki z innymi bohaterami.

Tomek i przyjaciele – Moja pierwsza książeczka kolorowanka i zadanka

Zaczynamy od kolorowanki z Tomkiem i przyjaciółmi. W środku znajdziecie proste zadania dla maluchów. Są tu proste łamigłówki i duże kolorowanki, a także krótkie wierszyki, które umilą kolorowanie.

Bing – Moja pierwsza książeczka kolorowanka i zadanka

Z tej samej serii znajdziecie również kolorowankę i zadania z Bingiem. W środku znajdziecie proste łamigłówki: labirynty, dopasowanie elementów, cienie. Nie zabrakło również dużych kolorowanek z Bingiem, Flopem czy czy Koko. Krótkie wierszyki i polecenia zachęcają dziecko do zabawy!

Bing – zabawy i zadania z naklejkami

Kolejna propozycja dla małych fanów Binga. W tej książeczce znajdziecie proste łamigłówki i zadania z naklejkami. Zadania są proste, ale wciągające. Uczą dzieci logicznego myślenia, rozpoznawania kolorów czy kształtów.

Bing – Wesoła kolorowanka

Jeśli Twoje dziecko od łamigłówek woli kolorowanki to ta książeczka będzie dla niego idealna. W środku znajdziecie kilkanaście stron kolorowanek. Zadaniem dziecka jest nie tylko pokolorowanie całych obrazków, ale również wybranych elementów. W książce znajdziecie również naklejki!

Paddington – Zadania do wyklejania zawody

W tej książeczce do zabawy Wasze dzieci zabierze miś Paddington. Dziecko rozwiązując łamigłówki i zagadki odkryje dużo ciekawostek związanych z różnymi zawodami. Pozna pracę kelnera, piosenkarza, magika czy detektywa.

Książka do wyklejania – naklejki wielokrotnego użytku

Książki z naklejkami mają zawsze jeden minus. Naklejki kończą się z zbyt szybko, ale nie tym razem! W tej książce z naklejkami znajdziecie 8 scen z doliny Muminków i domu Cocomelona, które dziecko może ozdobić naklejkami. Naklejki są wielokrotnego użytku, dlatego można bawić się nimi wiele razy. Kartki są śliskie, dzięki czemu dziecko samodzielnie może odklejać i przyklejać naklejki tworząc własne historie. Na stronach dzieci znajdą podpowiedzi jakich naklejek można użyć w danej scence, ale można je również przyklejać dowolnie. My testowaliśmy książeczki z Muminkami i Cocomelonem.

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z HarperKids

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Dlaczego gliceryna pomaga radzić sobie z odparzeniami u niemowląt
Kreatywne książki do wyklejania i kolorowania dla maluchów