Pestki arbuza – Lato karty pracy do druku

Pestki arbuza to darmowe karty pracy na lato, które poprzez zabawę uczą liczenia. Pobierz i wydrukuj letnie karty i baw się kreatywnie z dzieckiem!

Lato karty pracy do druku

Kilka ciepłych dni sprawiło, że jeszcze jestem już myślami w letnich klimatach, więc już teraz mam dla Was pierwsze karty pracy na lato. Lato to rodzinne wycieczki, morze, góry, ale też arbuz w każdej ilości i to właśnie on będzie bohaterem mojej pierwszej letniej zabawy.

Pestki arbuza, czyli matematyczna zabawa dla dzieci

Pestki arbuza to karty pracy na lato, które poprzez zabawę uczą dzieci liczenia od 1 do 12. Przygotowałam dla Was dwie darmowe plansze, które możecie pobrać i wydrukować. Zabawa z arbuzem jest bardzo prosta. Zadaniem dziecka jest narysowanie odpowiedniej ilości pestek na ćwiartkach i połówkach arbuza.

Co jest potrzebne do zabawy letnimi kartami pracy?

  • darmowy szablon (pobierz na dole wpisu),
  • kredki lub flamastry.

Zobacz inne zabawy dla dzieci na lato:

Zerknijcie również na moje pomysły na kreatywne letnie zabawy dla dzieci. Są również fajną formą na letnie aktywności z dziećmi:

Miłej zabawy! ♥

Pestki arbuza – karty pracy na lato do druku

Pestki arbuza - karty pracy na lato do druku

Podobają Ci się moje świąteczne pomysły na ozdoby? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Zrób kalendarz adwentowy dla Twojego dziecko!

Tak to już ten czas, w, którym warto pomyśleć o kalendarzu adwentowym. Jak co roku przygotowałam dla Was zestawy, które pomogą Wam stworzyć wyjątkowe kalendarze adwentowe dla Waszych dzieci.

Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu tyle razy ile tego potrzebujesz. Mam dla Ciebie zestawy kalendarzowych zadań: pierwszy ze świątecznym domino i kolorowankami, drugi z zadaniami do rozwiązywania i kolorowankami. W każdym znajdziesz numerki do kalendarza, ale także zadania do wycinania. Zadania możesz włożyć do świątecznych kopert, które zachwycą Twoje dziecko!


Kalendarz adwentowy do druku

Jak można korzystać z moich kart pracy?

– Karty pracy możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Karty pracy dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i umieszczone w folderze skompresowanym .zip. Przed ich wydrukiem musisz je rozpakować do klasycznego folderu.

– Karty pracy udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku – dodaję tam linki do nowych wpisów i swoje przemyślenia,
  • dołącz do grupy Kreatywna Kwarantanna i poznaj pomysły na zabawę z dziećmi w domu

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię  skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych wpisów! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Ciało człowieka – co się dzieje w środku i na zewnątrz
Pestki arbuza – Lato karty pracy do druku

Ho ho ho! To już ten czas!

Zrób kalendarz adwentowy dla swojego dziecka. Pobierz i wydrukuj adwentowe koperty i zadania!