Pestki arbuza – Lato karty pracy do druku

Pestki arbuza to darmowe karty pracy na lato, które poprzez zabawę uczą liczenia. Pobierz i wydrukuj letnie karty i baw się kreatywnie z dzieckiem!

Lato karty pracy do druku

Kilka ciepłych dni sprawiło, że jeszcze jestem już myślami w letnich klimatach, więc już teraz mam dla Was pierwsze karty pracy na lato. Lato to rodzinne wycieczki, morze, góry, ale też arbuz w każdej ilości i to właśnie on będzie bohaterem mojej pierwszej letniej zabawy.

Pestki arbuza, czyli matematyczna zabawa dla dzieci

Pestki arbuza to karty pracy na lato, które poprzez zabawę uczą dzieci liczenia od 1 do 12. Przygotowałam dla Was dwie darmowe plansze, które możecie pobrać i wydrukować. Zabawa z arbuzem jest bardzo prosta. Zadaniem dziecka jest narysowanie odpowiedniej ilości pestek na ćwiartkach i połówkach arbuza.

Co jest potrzebne do zabawy letnimi kartami pracy?

  • darmowy szablon (pobierz na dole wpisu),
  • kredki lub flamastry.

Zobacz inne zabawy dla dzieci na lato:

Zerknijcie również na moje pomysły na kreatywne letnie zabawy dla dzieci. Są również fajną formą na letnie aktywności z dziećmi:

Miłej zabawy! ♥

Pestki arbuza – karty pracy na lato do druku

Pestki arbuza - karty pracy na lato do druku

Podobają Ci się moje świąteczne pomysły na ozdoby? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj jesienne zadania dla dzieci!Masz ochotę na więcej kreatywnej zabawy? Wydrukuj moje jesienne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długą zabawę! Na kartach znajdziesz jesienne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Letnie zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz jesienne motywy i mnóstwo pomysłów na zabawę! Poznaj jesienne zestawy. Mam dla Ciebie jesienne zadania, jesienne wyklejanki i jesienną matematykę.

Jesień karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kart pracy?

– Karty pracy możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Karty pracy dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i umieszczone w folderze skompresowanym .zip. Przed ich wydrukiem musisz je rozpakować do klasycznego folderu.

– Karty pracy udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Ciało człowieka – co się dzieje w środku i na zewnątrz
Pestki arbuza – Lato karty pracy do druku