Zęby rekina – Letnie prace plastyczne dla dzieci

Czas na letnie prace plastyczne dla dzieci. Mam dla Was pomysł na fajną letnią zabawę z zębami rekina. Wydrukuj, wytnij i przyklej zęby rekina!

Letnie prace plastyczne dla dzieci

Czerwiec zawsze kojarzy mi się z początkiem lata i letnimi wycieczkami. To zawsze miesiąc naszych letnich wakacji. W tym roku jednak plany musieliśmy całkowicie pozmieniać. Nie wiem kiedy gdzieś pojedziemy. Nie mam pojęcia gdzie, ale wiem, że mimo wszystko będą to bardzo rodzinne wakacje.

Z myślą o tych coraz cieplejszych i mniej deszczowych dniach przygotowałam dla Was pomysł na pierwszą letnią pracę plastyczną dla Waszych dzieci. Dziś mam dla Was pomysł na zabawę z rekinem, a raczej jego zębami, bo zadaniem dzieci będzie stworzenie wyjątkowych zębów dla rekina!

Dziękuję, że czytasz mojego bloga. Od lat dzielę się pomysłami na kreatywną zabawę z dziećmi. Przydają się one zwłaszcza teraz, kiedy więcej czasu spędzamy w domu. Mam dla Ciebie ponad 200 kart do kreatywnej zabawy. To świetny pomysł na dobrą naukę poprzez zabawę. Znajdziesz je w moim sklepie. Teraz z kodem: KREATYWNAZABAWA kupisz je o 10% taniej ❤

Zęby rekina – pierwsza letnia praca plastyczna

Przygotowałam dla Was kartę do kreatywnej zabawy, na której znajdziecie rekina. Rekinowi zdecydowanie czego brakuje. Właśnie! Zapomniałam dorysować mu zęby. Rekin bez zębów to nie rekin, dlatego w tej zabawie zadaniem dzieci będzie powycinanie zębów i przyklejenie ich. To jak będą wyglądać zęby zależy od kreatywności i pomysłowości dzieci. Gotowi do zabawy z rekinem?

Letnie pomysły na nudę

Do tej letniej zabawy potrzebny będzie kreatywny szablon z rekinem, który możesz pobrać na dole wpisu, biała kartka, klej i nożyczki.

Wydrukuj szablon, a z białej kartki wytnij trójkąty, czyli zęby. Sam wybierz ich rozmiar i ostateczny kształt. Zęby przyklej na szablonie. Koniecznie pochwalcie się Instagramie jakie wyjątkowe uzębienia zyskały Wasze rekiny. Więcej pomysłów na letnie prace plastyczne znajdziesz tutaj. Miłej zabawy! ❤

Zęby rekina - Letnie prace plastyczne dla dzieci
Zęby rekina - Letnie prace plastyczne dla dzieci
Zęby rekina - Letnie prace plastyczne dla dzieci

Zęby rekina – kreatywny szablon do druku

Zęby rekina - Letnie prace plastyczne dla dzieci

Pobieram do użytku prywatnego

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Mam dla Ciebie coś jeszcze! Jeszcze więcej kart pracy!

Masz ochotę na więcej wyklejanek i kart pracy dla dzieci? Zapraszam Cię do mojego sklepu, w którym znajdziesz jeszcze więcej pomysłów na kreatywną zabawę z dziećmi. Wszystkie możesz pobrać i wydrukować bez wychodzenia z domu. Odkryj 27 kolorowych wyklejanek z alfabetem i połącz świetną zabawę z nauką liter. Mam dla Ciebie również nowe zestawy z 22 jesiennymi wyklejankami i 26 jesiennymi kartami do zabawy w wycinanie, liczenie, rozwiązywanie, rysowanie i wyklejanie.

Jesienne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zęby rekina - Letnie prace plastyczne dla dzieci

Miłego dnia!

Klaudia

Leave a Reply

2 Comments
Previous
Książki dla dzieci – wartościowe perełki, które zachwycają
Zęby rekina – Letnie prace plastyczne dla dzieci