Jak zrobić laurkę dla mamy? Laurka dla mamy do druku

Laurka dla mamy do druku z bukietem balonowych serc. Jak zrobić laurkę dla mamy z okazji Dnia Matki. Pobierz i wydrukuj laurkę do druku i zaskocz mamę prezentem DIY!

Jak zrobić laurkę dla mamy?

Już jutro Dzień Mamy. Mam dla Was coś z specjalnego z okazji tego wyjątkowego święta. Przygotowałam dla Was pomysły na laurkę dla mamy. Laurki to coś co każda mama lubi. To coś co każda mama lubi i docenia, bo to prezent zrobiony samodzielnie i od serca, który często zostaje pamiątką na długie lata. Chciałam żeby ta laurka nie była tylko wyciętym i wydrukowanym szablonem, więc przygotowałam ją w takiej formie, w której to Wy decydujecie jak będzie ostatecznie wyglądać.

Laurka dla mamy DIY

Laurki to pierwsze prezenty, które dzieci wręczają swoim mamom. Zapewne i Wy tworzyliście je w przedszkolu czy szkole. Dziś mam dla Was pomysł na piękną laurkę dla mamy z bukietem balonowych serc, a także kolorowanką z napisem: Kocham Cię mamo, którą możecie włożyć do środka laurki i ozdobić na różne sposoby.

Co jest potrzebne do zrobienia laurki dla mamy?

  • darmowy szablon (pobierz na dole wpisu),
  • nożyczki,
  • klej,
  • kredki lub flamastry.

Jak zrobić laurkę dla mamy?

Pobierz i wydrukuj darmowy szablon do druku dostępny na dole wpisu. Wytnij serca i kolorowankę dla mamy. Serca przyklej na sznureczki znajdujące się na laurce, a kolorowankę pokoloruj i wklej w środek laurki. Gotowe! 🙂

Zobacz również inne pomysły na prezenty dla mamy:

Laurka dla mamy do druku - Książeczka na Dzień Matki!
Laurka dla mamy do druku – Książeczka na Dzień Matki!

Pobierz i wydrukuj laurkę i lapbook dla mamy

Zerknij również na inne pomysły upominków dla mamy, które możesz zrobić samodzielnie:

Miłej zabawy! ♥

Laurka dla mamy do druku
Laurka dla mamy do druku
Laurka dla mamy do druku
Laurka dla mamy do druku
Laurka dla mamy do druku

Laurka dla mamy – do druku

Podobają Ci się moje świąteczne pomysły na ozdoby? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kart pracy?

– Karty pracy możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Karty pracy dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i umieszczone w folderze skompresowanym .zip. Przed ich wydrukiem musisz je rozpakować do klasycznego folderu.

– Karty pracy udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Laurka dla mamy do druku

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Torty z pampersów i inne prezenty z pieluszek
Jak zrobić laurkę dla mamy? Laurka dla mamy do druku