Jak zrobić laurkę dla mamy? Laurka dla mamy do druku

Laurka dla mamy do druku z bukietem balonowych serc. Jak zrobić laurkę dla mamy z okazji Dnia Matki. Pobierz i wydrukuj laurkę do druku i zaskocz mamę prezentem DIY!

Jak zrobić laurkę dla mamy?

Już jutro Dzień Mamy. Mam dla Was coś z specjalnego z okazji tego wyjątkowego święta. Przygotowałam dla Was pomysły na laurkę dla mamy. Laurki to coś co każda mama lubi. To coś co każda mama lubi i docenia, bo to prezent zrobiony samodzielnie i od serca, który często zostaje pamiątką na długie lata. Chciałam żeby ta laurka nie była tylko wyciętym i wydrukowanym szablonem, więc przygotowałam ją w takiej formie, w której to Wy decydujecie jak będzie ostatecznie wyglądać.

Laurka dla mamy DIY

Laurki to pierwsze prezenty, które dzieci wręczają swoim mamom. Zapewne i Wy tworzyliście je w przedszkolu czy szkole. Dziś mam dla Was pomysł na piękną laurkę dla mamy z bukietem balonowych serc, a także kolorowanką z napisem: Kocham Cię mamo, którą możecie włożyć do środka laurki i ozdobić na różne sposoby.

Co jest potrzebne do zrobienia laurki dla mamy?

  • darmowy szablon (pobierz na dole wpisu),
  • nożyczki,
  • klej,
  • kredki lub flamastry.

Jak zrobić laurkę dla mamy?

Pobierz i wydrukuj darmowy szablon do druku dostępny na dole wpisu. Wytnij serca i kolorowankę dla mamy. Serca przyklej na sznureczki znajdujące się na laurce, a kolorowankę pokoloruj i wklej w środek laurki. Gotowe! 🙂

Zobacz również inne pomysły na prezenty dla mamy:

Zerknij również na inne pomysły upominków dla mamy, które możesz zrobić samodzielnie:

Miłej zabawy! ♥

Laurka dla mamy do druku
Laurka dla mamy do druku
Laurka dla mamy do druku
Laurka dla mamy do druku
Laurka dla mamy do druku

Laurka dla mamy – do druku

Podobają Ci się moje świąteczne pomysły na ozdoby? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj jesienne zadania dla dzieci!Masz ochotę na więcej kreatywnej zabawy? Wydrukuj moje jesienne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długą zabawę! Na kartach znajdziesz jesienne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Letnie zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz jesienne motywy i mnóstwo pomysłów na zabawę! Poznaj jesienne zestawy. Mam dla Ciebie jesienne zadania, jesienne wyklejanki i jesienną matematykę.

Jesień karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kart pracy?

– Karty pracy możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Karty pracy dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i umieszczone w folderze skompresowanym .zip. Przed ich wydrukiem musisz je rozpakować do klasycznego folderu.

– Karty pracy udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Laurka dla mamy do druku

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Torty z pampersów i inne prezenty z pieluszek
Jak zrobić laurkę dla mamy? Laurka dla mamy do druku