Zestaw konstrukcyjny dla małego majsterkowicza – Playbio Tecno Jumbo

Zestaw konstrukcyjny dla małego majsterkowicza, w którym znajdziesz śrubki, wkręty i inne atrakcje, dzięki którym zbudujesz przeróżne budowle!

Zestaw konstrukcyjny dla małego majsterkowicza

Śrubki, wkręty, narzędzia, młotki, śrubokręty, wiertarka. Najlepiej podkradzione ojcu. Chyba każda mama chłopców zna to doskonale. Mój młodszy syn od małego uwielbia wszystko odkręcać, rozkładać. Skręcać już niekoniecznie, ale jeśli uda mi się zabrać tacie śrubokręt widzę ten błysk w jego oku. Niekoniecznie jestem za tym, żeby dzieci bawiły się prawdziwymi narzędziami, ale na szczęście zabawek dla małego majsterkowicza nie brakuje. Mamy ich całkiem sporo. Nie każde jednak są fajne, bo wiele z nich jest źle spasowanych, przykręcenie śrubki jest nie lada wyzwaniem i testem cierpliwości, a zabawa nimi szybko się nudzi i zniechęca.

Budujemy i tworzymy!

Oczywiście pośród tych zabawkowych niewypałów mamy również kilka hitów, po które dzieci chętnie sięgają i budują z nich przeróżne rzeczy. Wiem, że w okresie przedświątecznym każde polecenie fajnej zabawki jest na wagę złota, bo zbliża się Mikołaj, Święta, a u nas jeszcze po drodze urodziny starszaka. Dziś mam fajną zabawkę dla małego majsterkowicza, w której różne konstrukcje można tworzyć bez użycia żadnych narzędzi. To świetna zabawka, która uczy kreatywnego myślenia, ale rozwija również zdolności manualne i jest świetnym treningiem sprawności paluszków i koordynacji ręka oko.

Playbio Tecno Jumbo

W zestawie Playbio Tecno Jumbo, bo o nim mowa, znajdziecie 42 elementy, które można skręcać i rozkręcać. Do zabawy potrzebna jest para rąk i odrobina kreatywności. Z jej pomocą można zbudować roboty, zwierzęta czy przeróżne budowle. W pudełku znajdziecie konstrukcyjne elementy w różnych kształtach, śrubki i nakrętki, ale również podstawkę, dzięki której możecie tworzyć budowle zarówno pionowe jak i poziome. To już kolejna zabawka z tej serii. Ja polecam Wam ją podwójnie, bo jest wykonana z kompozytu biologicznego i można ją w 100% poddać recyklingowi. Zastanawiałam się na początku czy takie zabawki będą trwałe, ale wierzcie mi, że moi chłopcy są wyjątkowo wymagającymi testerami i słaba zabawka ich zabawy nie jest w stanie przetrwać. Te dają radę beż żadnych uszkodzeń. Więcej pomysłów na kreatywną zabawę z dziećmi znajdziesz tutaj, a tu zerknij jeśli szukasz fajnych zabawek.

Zestaw konstrukcyjny Playbio Tecno Jumbo możesz kupić tutaj.

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Kreatywne zadania do kalendarza adwentowego dla dzieci!
Zestaw konstrukcyjny dla małego majsterkowicza – Playbio Tecno Jumbo