Zimowe zwierzęta z rolek papieru

Jak zrobić zimowe zwierzęta z rolek papieru? To bardzo proste! Zrób zwierzęta z rolek papieru razem z dziećmi. To świetna i kreatywna zabawa!

Zimowe zwierzęta z rolek papieru

Uwielbiam rolki papieru. To doskonała baza do stworzenia różnych fajnych rzeczy razem z dziećmi. Zamiast wyrzucać je do śmietnika można dać im drugie życie i stworzyć z nich fajne zabawki dla dzieci. Pomysłów na zabawę z rolkami jest wiele, wystarczy odrobina kreatywności i można wymyślić z nich super rzeczy. Dużo pomysłów na zabawy z rolkami znajdziecie na moim Instagramie.

Dziś mam dla Was pomysły na zimowe zwierzęta z rolek papieru. Za oknem pogoda bardziej jesienna niż zimowa, więc postanowiliśmy przygotować z Igorem zimowe zwierzaki. Tak powstał pingwin, niedźwiedź polarny i lis.

Jak zrobić zwierzęta z rolek papieru?

Do zrobienia zimowych zwierząt z rolek papieru wykorzystałam:

  • rolki z papieru,
  • klej,
  • nożyczki,
  • farbki plakatowe i pędzelki.

Żeby zrobić zwierzęta z rolek wystarczy wciąć odpowiedni kształt z rolki papieru i odpowiednio go pomalować. W przypadku liska górną część rolki z papieru zaginamy do środka, aby stworzyć jego uszy. Rolki możecie dowolnie pomalować. Moje pomysły mogą być tylko inspiracją do fajnej zabawy, a Wasze zwierzaki z rolek mogą być Waszymi kreatywnymi pomysłami.

Pingwin, Niedźwiedź polarny i Lis z rolkek papieru

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Laurka dla Babci i Dziadka – szablon do druku
Zimowe zwierzęta z rolek papieru