Laurka dla Babci i Dziadka – szablon do druku

Laurka dla Babci i Dziadka z bukietem kwiatów. Pobierz i wydrukuj darmowy szablon na laurkę dla babci i dziadka!

Laurka dla babci i dziadka – szablon do druku

Laurka dla babci i dziadka to najpopularniejszy prezent, który wnukowie przygotowują dla swoich babć i dziadków. Zbliża się Dzień Babci i Dziadka, więc jak co roku przychodzę do Was z pomysłem na prezent, który możecie zrobić dla babci i dziadka z okazji ich święta. Zobaczcie co fajnego wymyśliłam!

Bukiet kwiatów w formie laurki

W poprzednich latach pojawiły się tutaj różne pomysły na prezenty dla babci i dziadka. Zebrałam je dla Was w tym wpisie: 15 pomysłów na prezent dla babci i dziadka DIY Stworzyłam dla Was wyjątkowe kwiatki z papieru dla babci, a także wyjątkowe plakaty z trójwymiarowym sercem. Były medale dla babci i dziadka, a także ponad 50 plakatów, które możecie pobrać i wydrukować.

Wśród tych pomysłów dużo było różnych laurek z kwiatami. Były kwiaty z kreatywnych drucików, kwiaty w doniczce, czy papierowe kwiatki z dedykacją. Jeszcze nigdy nie robiliśmy laurki z bukietem kwiatów. I dziś mam dla Was właśnie taki pomysł. Przygotowałam dla Was szablon laurki dla babci i dziadka z bukietem kwiatów.

Stworzyłam dla Was dwie wersje. Jedną dla babci, drugą dla dziadka. Zrobienie tej laurki jest bardzo proste. Dzieci mogą ją samodzielnie wyciąć, poskładać i skleić. W środku laurki znajdziecie życzenia dla dziadków, które dzieci mogą samodzielnie ozdobić i pokolorować. Mam nadzieję, że ten własnoręcznie zrobiony prezent skradnie serca Waszych babć i dziadków!

Pobierz laurki dla babci i dziadka

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi i kreatywne grafiki? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wakacyjne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Naucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wakacyjne wyklejanki, wakacyjne zadania do rozwiązywania, wakacje dla malucha, wakacyjna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
5 rzeczy dzięki, którym mam więcej czasu
Laurka dla Babci i Dziadka – szablon do druku