5 pomysłów na wielkanocne DIY z dzieckiem

Dziś 5 pomysłów na wielkanocne DIY z dzieckiem. Sprawdź jak zrobić samemu wyjątkowe ozdoby wielkanocne!

Choć pogoda co dziennie zaskakuje nas swoją zmiennością święta wielkanocne zbliżają się do nas wielkimi krokami. Mi święta kojarzą się z kolorowymi jajkami, rodzinną atmosferą i zaczynającą się budzić dookoła przyrodą. Już dziś warto pomyśleć o wielkanocnych ozdobach, które trafią na stół, ozdobią nasz dom czy koszyczek ze święconką. Takich ozdób w sklepach jest pełno. Półki przepełnione są kurczakami, zajączkami czy kolorowymi jajkami.Ozdoby wielkanocne można jednak zrobić samemu w domu razem ze swoim dzieckiem. Stworzenie samodzielnych ozdób daje duża satysfakcję, ale przede wszystkim jest fajnym pomysłem na spędzenie kreatywnie czasu z dzieckiem. A co możesz zrobić z razem z dzieckiem na święta? Sprawdź poniżej!

1. Ozdobne jajka zawieszki

Ja jestem oczarowana prostotą tego pomysłu, a efekt jest na prawdę wyjątkowy. Jajka można dowolnie ozdobić. Ogranicza Was tylko własna fantazja! Jak zrobić takie wielkanocne jajeczka sprawdź tutaj

Wielkanocne DIY
Wielkanocne DIY / blogg.skonahem.com

2. Króliczek z włóczki

Gdy byłam młodsza robiłam pomponiki z włóczki. Takie włóczkowe pompony można zrobić bardzo szybko, a mogą być nie tylko ozdobą kurtki. Można z nich zrobić również wielkanocnego króliczka. Jak? Sprawdź poniżej!

Wielkanocne DIY
Wielkanocne DIY / diy.allwomenstalk.com

3. Wielkanocna kartka

Jeśli wręczasz rodzinie czy znajomym świąteczne kartki ten prosty sposób na wielkanocną kartkę na pewno Ci się spodoba. Wystarczą kolorowe paski różnych papierów i możemy zrobić piękną kartę z wielkanocną pisanką!

Kartka z pisanką
Kartka z pisanką / myloveforwords.com

4. Papierowe pisanki

Papierowe kolorowe pisanki mają sporo zalet. Ładnie wyglądają i na dodatek się nie tłuką. Można z nich stworzyć girlandę lub zawiesić na gałązkach. A jak je zrobić? Zerknij poniżej!

Wielkanocne DIY
Wielkanocne DIY / atelier-cherry.com

5. Wielkanocna girlanda z zajączkami

Kolejny pomysł na wielkanocną papierową wycinankę. Z papieru można stworzyć na prawdę wyjątkowe rzeczy –  w tym piękną girlandę! Jak ją zrobić krok po kroku – sprawdź tutaj!

 

 

Wielkanocne DIY
Wielkanocne DIY / like-the-cheese.com

Miłego dnia!

Klaudia

***

Cieszę się, że do mnie zaglądasz! Jeśli spodobały Ci się moje plakaty zostaw komentarz lub daj im lajka, dzięki temu trafi do większej liczby osób, a mi sprawisz dużo radości! Będzie mi bardzo miło jeśli zdecydujesz się zostać ze mną na dłużej!

Aby żaden wpis Cię nie ominął możesz dołączyć do mnie na Faceebooku lub obserwować na Instagramie. Poczuj się jak u siebie i odkrywaj ze mną jak fajnie być mamą!

Previous
Plakat z księżycem w 5 pastelowych kolorach
5 pomysłów na wielkanocne DIY z dzieckiem