Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku

Wielkanocna girlanda z zajączkami to świetny pomysł na wielkanocną dekorację Twojego domu. Pobierz i wydrukuj wielkanocną girlandę!

Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku

Dziś mam dla Was kolejną wielkanocną dekorację. Do świąt pozostały 3 tygodnie, a to świetny czas by na spokojnie przygotować już świąteczne dekoracje i pomyśleć jak udekorujemy nasze domy na Wielkanoc. Tym razem mam dla Was girlandę, w formie świątecznej wycinanki. Tworzą ją urocze pastelowe króliczki. Myślę, że spodoba Wam się tak samo jak mi!

Zrób wielkanocną girlandę

Do przygotowania wielkanocnej girlandy możesz zaangażować całą rodzinę. Dzieci uwielbiają wycinanie i przyklejanie, więc może to być Wasza rodzinna dekoracja. A takie są zawsze najpiękniejsze! Wiosna i Wielkanoc zawsze kojarzy mi się z ciepłymi pastelowymi barwami. I właśnie w takiej kolorystyce powstała moja wielkanocna girlanda. A teraz może ona ozdobić i Wasze domy!

Co będzie potrzebne do zrobienia wielkanocnej girlandy?

Aby przygotować wielkanocną girlandę potrzebujesz:

  • wydrukowany szablon,
  • nożyczki,
  • taśmę klejącą,
  • sznurek.
Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku
Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku
Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku

Jak zrobić wielkanocną girlandę z zajączkami

Aby wykonać girlandę wystarczy wydrukować ją z mojego szablonu (znajdziecie go na dole wpisu). W zależności od tego jak długą chcecie stworzyć drukujecie odpowiednią liczbę szablonów. Na jednym znajduje się 7 kolorowych zajączków. Każdego z nich wycinamy i z tyłu na uszach za pomocą taśmy klejącej przyklejamy sznurek. Girlandę można zawiesić na oknie lub w dowolnym miejscu. Doskonale pasuje do wielkanocnych witraży, które pokazywałam Wam w poprzednim wpisie.

Wytnij i zrób wielkanocną girlandę!

Mam nadzieję, że wielkanocna girlanda spodoba Wam się tak mocno jak witraże. To kto robi razem z nami wielkanocną girlandę? Koniecznie pochwalcie się później jak ozdobiliście nią Wasze domy! I śledźcie nas uważnie na blogu i Instagramie, bo to nie ostatnie wielkanocne inspiracje!

Ps. Pamiętajcie, że już kwiecień i czas na kwietniowy planer! 🙂

Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku
Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku
Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku

Wielkanocna girlanda z zajączkami – do druku

Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj wielkanocne karty pracy!

Mam ochotę na więcej wielkanocnych zabaw? Wydrukuj moje wielkanocne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długie godziny kreatywnej zabawy! Na kartach znajdziesz wielkanocne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Wielkanocne zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.

Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz piękne wielkanocne ilustracje i mnóstwo kreatywnej zabawy! Poznaj wielkanocne zestawy. Mam dla Ciebie wielkanocne zadania i wielkanocne wyklejanki.

Wielkanocne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Wielkanocne witraże jajka z papieru do druku
Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku