Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku

Wielkanocna girlanda z zajączkami to świetny pomysł na wielkanocną dekorację Twojego domu. Pobierz i wydrukuj wielkanocną girlandę!

Dziś mam dla Was kolejną wielkanocną dekorację. Do świąt pozostały 3 tygodnie, a to świetny czas by na spokojnie przygotować już świąteczne dekoracje i pomyśleć jak udekorujemy nasze domy na Wielkanoc. Tym razem mam dla Was girlandę, w formie świątecznej wycinanki. Tworzą ją urocze pastelowe króliczki. Myślę, że spodoba Wam się tak samo jak mi!Do przygotowania wielkanocnej girlandy możesz zaangażować całą rodzinę. Dzieci uwielbiają wycinanie i przyklejanie, więc może to być Wasza rodzinna dekoracja. A takie są zawsze najpiękniejsze! Wiosna i Wielkanoc zawsze kojarzy mi się z ciepłymi pastelowymi barwami. I właśnie w takiej kolorystyce powstała moja wielkanocna girlanda. A teraz może ona ozdobić i Wasze domy!

Co będzie potrzebne do zrobienia wielkanocnej girlandy?

Aby przygotować wielkanocną girlandę potrzebujesz:

  • wydrukowany szablon,
  • nożyczki,
  • taśmę klejącą,
  • sznurek.

Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku

Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku

Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku

Jak zrobić wielkanocną girlandę z zajączkami

Aby wykonać girlandę wystarczy wydrukować ją z mojego szablonu (znajdziecie go na dole wpisu). W zależności od tego jak długą chcecie stworzyć drukujecie odpowiednią liczbę szablonów. Na jednym znajduje się 7 kolorowych zajączków. Każdego z nich wycinamy i z tyłu na uszach za pomocą taśmy klejącej przyklejamy sznurek. Girlandę można zawiesić na oknie lub w dowolnym miejscu. Doskonale pasuje do wielkanocnych witraży, które pokazywałam Wam w poprzednim wpisie.

Wytnij i zrób wielkanocną girlandę!

Mam nadzieję, że wielkanocna girlanda spodoba Wam się tak mocno jak witraże. To kto robi razem z nami wielkanocną girlandę? Koniecznie pochwalcie się później jak ozdobiliście nią Wasze domy! I śledźcie nas uważnie na blogu i Instagramie, bo to nie ostatnie wielkanocne inspiracje!

Ps. Pamiętajcie, że już kwiecień i czas na kwietniowy planer! 🙂

Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku

Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku

Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku

Ile to kosztuje?

Zupełnie nic. Nie znajdziesz tu żadnych ukrytych płatności i gwiazdek. Daję Ci coś co wymyśliłam zupełnie za darmo. Jeśli korzystasz z moich pomysłów, podobają Ci się to możesz też mi dać coś co Ciebie nic nie kosztuje. Możesz odwdzięczyć mi się wirtualnie. Jak?

1. Pokaż znajomym

Powiedz o moim blogu swoim znajomym, udostępnij informację o moim planerze, o kreatywnych i rodzinnych pracach dla dzieci. Pokaż, że są to fajne rzeczy i warto mnie czasem odwiedzić, bo zaskakuję kolejnymi pomysłami. Jeśli udostępnisz informację na Facebooku Twoi znajomi dowiedzą się o moim blogu, a ja może dzięki temu zyskam nowych czytelników. Moje pomysły trafią do wielu mam, które również będą mogły z nich skorzystać!
[ssba-buttons]

2. Pochwal się

Jeśli skorzystasz z mojego kalendarza i kreatywnych pomysłów. Powiesisz go na ścianie, zrobisz kreatywne prace razem ze swoim dzieckiem. Zainspirują Cię one do swoich własnych pomysłów. Zrób im zdjęcia i pokaż jeoznacz mnie na postach (@lecibocian.pl), ohasztaguj swoje wpisy #lecibocianpl lub #kreatywniezbocianem. Pochwal się nimi na stories, a ja z wielką przyjemnością pokaże je u siebie! Pokaż znajomym jakie mam fajne pomysły. Pokaż moje mój kalendarz w swoim domu, pokaż jak Twoje dzieci wyklejają moje wyklejanki i robią kreatywne pomysły.

3. Zostań ze mną

Dla Ciebie to tak nie wiele, a mi pomoże zdobyć nowych czytelników i tworzyć dla Was jeszcze więcej fajnych rzeczy! Jeśli jeszcze mnie nie obserwujesz to dołącz do mnie na Facebooku i Instagramie. I nie zapomnij odwiedzać mnie regularnie!

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami! Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Wielkanocna girlanda z zajączkami – do druku

Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z szablonów?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Leave a Reply

No Comments Yet.

Previous
Wielkanocne witraże jajka z papieru do druku
Wielkanocna girlanda z zajączkami do druku